House studio logo
+48 731 880 015

REVEAL

Reveal

 

 

Nowoczesne okno aluminiowe Reveal powstało w wyniku połączenia innowacyjnych profili Decalu które składają się jedynie… z 5 elementów (vs 11 składowych w standardowych rozwiązaniach) oraz najlepszych na rynku pakietów szybowych ECLAZ od Saint-Gobain. Innowacyjne szklenie to o 20% lepsza wydajność energetyczna oraz gwarancja przenikania światła na poziomie 77%.

Taki duet pozwolił stworzyć okno energooszczędne o doskonałych parametrach technicznych. Uw – 0,7 W/m2K, wodoszczelność 2250 Pa vs standardowe 1600 oraz odporność na wiatr 2000 Pa sprawiają, że te nowoczesne okna odnajdą się doskonale w projektach domów pasywnych. Jednak Reveal nie chroni tylko przed trudnymi warunkami pogodowymi i chłodem – specjalne zaczepy antywyważeniowe oraz niezawodne okucia Select staną na straży bezpieczeństwa dobytku i domowników.

Okno Reveal to rozwiązanie inne niż wszystkie znane na rynku – zarówno pod kątem technicznym, czy funkcjonalnym, jak i estetycznym. Jego znakiem rozpoznawczym jest bowiem niezwykle modne, minimalistyczne wzornictwo, które pięknie eksponuje szybę i pozwala naturalnemu światłu wydobyć z aranżacji wnętrza to, co najlepsze. Złożenie ramy ze skrzydłem wynosi zaledwie 112 mm, a skrzydeł z ruchomym słupkiem tylko 140,5 mm. To znacznie mniej niż w innych systemach aluminiowych dostępnych obecnie na rynku.

Okno z ukrytymi zawiasami, ukryte odwodnienia, maskująca wnętrze okna listwa termiczna, płaskie, zintegrowane uszczelki to elementy, które wyróżnią bryłę budynku na tle okolicznej zabudowy, a do tego  znacząco podwyższą jakość i komfort użytkowania okna przez długie lata.

Poznaj okno Reveal odwiedzając stronę producenta

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top