House studio logo
+48 731 880 015

MORLITE

MORLITE

  

 

Mniej profilu, więcej światła

Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Wysokość złożenia skrzydła z ramą w tym oknie to zaledwie 103 mm! Dzięki temu okno stało się smukłe i delikatne.  Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i naturalnego światła w pomieszczeniu – nawet do 25%.

Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 82,5 mm sprawia, że Morlite to rozwiązanie, które sprawdzi się także w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Morlite jest równy Uw = 0,7 W/m2K.

Dedykowane okucie TopStar:

  • w całości, wraz z zawiasami, schowane pod przylgą skrzydła
  • przesunięta oś obrotu do wewnątrz pozwala na ukrycie ramy okna w elewacji także od strony wewnętrznej
  • maksymalny ciężar skrzydła nawet 130 kg
  • ich żywotność zwiększają ochronne blachy ze stali hartowanej, umieszczone w miejscach najbardziej narażonych na zużycie

Prosta i skuteczna ochrona – klamka SecuForte®

Klamka SecuForte® firmy HOPPE to zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego. W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone – mechanizm jest automatycznie blokowany. Ta unikalna koncepcja ochrony skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz poprzez przekłucie szyby, przewiercenie ramy lub przesunięcie okucia z zewnątrz. Dla mieszkańców otwarcie okna nie jest żadnym problemem – klamkę należy najpierw nacisnąć, a następnie przekręcić. SecuForte wraz z nowym rozwiązaniem wprowadza także nowy kolor: imitację stali szlachetnej szczotkowanej.

Źródło światła i dobrego samopoczucia

ECLAZ

 

Dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej, przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności, ECLAZ zapewnia do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku. Zimą innowacyjna szyba gwarantuje optymalny komfort dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowania efektu zimnej szyby.

ECLAZ to doskonały balans pomiędzy światłem naturalnym a oszczędnością energii. Wartość przenikania ciepła szyby Ug=0,5 W/m2K, a współczynnik przepuszczalności energii przez okno g=60%Współczynnik przenikania światła ECLAZ osiąga aż 77%.

  

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top