House studio logo

ROLETY

 Rolety zewnętrzne Anwis

Doradztwo. Produkcja. Montaż.

STYLOWE BEZPIECZEŃSTWO

 

Optymalny wybór rolet determinuje bardzo często etap prac budowlanych. Nasi doradcy podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązanie, które zapewni Twojej rodzinie wysoki poziom bezpieczeństwa, komfort oraz intymność.

 

Nowoczesne i solidne rolety

DLA DOMU | DLA BIZNESU

Naszą uwagę skupiamy głównie na wyposażeniu domów jednorodzinnych. Działamy tylko na sprawdzonych systemach zaufanych producentów.
Firma Anwis - jeden z największych producentów nie tylko na Polskę ale także Europę przekonała Nas do siebie swoimi rozwiązaniami.

Doskonała jakość, funkcjonalne rozwiązania, prostota obsługi oraz elegancka stylistyka sprawia, że nasze rolety z jednej strony gwarantują bezpieczeństwo i komfort a z drugiej pożądany efekt wizualny.

 

ROLETY PROJEKTOWANE TWOIMI POTRZEBAMI

WYBIERZ WYSOKĄ JAKOŚĆ I ELEGANCKIE WZORNICTWO  

 

Roelty Anwis - oferta

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

 

 • ROLETY PODTYNKOWE
    Umożliwiają wkomponowanie skrzynki w elewację budynku, dzięki czemu jego bryła prezentuje się estetycznie i elegancko. Rolety podtynkowe dedykowane są przede wszystkim nowo budowanym budynkom, w których trzeba wykonać wnęki w nadprożu okiennym.Jest to najpopularniejsza wersja rolet do nowobudowanych obiektów.

   

                      

                      

 

 • ROLETY ELEWACYJNE
  Montowane są bezpośrednio do elewacji budynku, dlatego wykorzystuje się je w już istniejących budynkach – zarówno domach jednorodzinnych, jak i obiektach komercyjnych.


                 


                 

 • ROLETY NAOKIENNE
  Montowane są wraz ze stolarką okienną, dlatego już na etapie projektu warto uwzględnić wyższy otwór. Roletę montuje się wraz z oknem. Skrzynka zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem. Warto zwrócić uwagę na fakt iż w tym przypadku tzw. klapa rewizyjna, czyli miejsce przez które mamy dostęp do silnika rolety znajduje się po stronie mieszkania i z tego względu nie powinno się jej zasłaniać.
                 KONTAKT

 

POROZMAWIAJMY O TWOICH NOWYCH ROLETACH

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top