House studio logo
+48 731 880 015

ŻALUZJE FASADOWE

ANWIS – Żaluzje fasadowe dla jeszcze lepszej ochrony przed słońcem

Nowoczesne budownictwo kubaturowe bazuje na przeszkleniach. Duże okna tarasowe, witryny, przeszklenia wielkopowierzchniowe. I choć okna nadają bryle budynku lekkości, mogą mieć negatywny wpływ na komfort użytkowania pomieszczeń. W szczególności ze względu na ilość promieniowania słonecznego przenikającego do wnętrz, a także ograniczenie prywatności we własnym domu.

ANWIS odpowiada na potrzeby współczesnego budownictwa kubaturowego w sposób funkcjonalny, a zarazem niezwykle estetyczny. Oferowane żaluzje fasadowe zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz spojrzeniami z zewnątrz. Żaluzje zmieniają wygląd fasady. Nadają jej ciekawy, nowoczesny charakter, który tak dobrze znamy z broszur promujących nowe inwestycje mieszkaniowe.

Oferowane żaluzje fasadowe charakteryzują się prostą i lekką budową. To pozwala na ich bezpieczny montaż we wszystkich typach budynków, także w konstrukcjach aluminiowych. Ich dodatkową zaletą jest dostępność systemu w różnych wariantach – poziome lamele aluminiowe mają różne kształty i szerokości, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się w zdywersyfikowaną specyfikę budynków mieszkalnych i użytkowych.

 

 

anwis żaluzje żaluzje fasadowe kraków żaluzje fasadowe anwis kraków
żaluzje fasadowe, ochrona przeciwsłoneczna żaluzje fasadowe w krakowie żaluzje fasadowe house studio kraków

Zalety systemu żaluzji ANWIS

Głównym zadaniem systemu żaluzji fasadowych ANWIS jest ochrona wnętrza obiektu przed nadmiernym nasłonecznieniem, a co za tym idzie, przed przegrzewaniem się pomieszczeń. Ich stosowanie powoduje znaczne oszczędności na poziomie energetycznym. Montaż żaluzji fasadowych na przeszkleniach wielkopowierzchniowych, jak i nowoczesnych elewacjach panelowych pozwala uzyskać dodatkową warstwę izolującą wnętrza od ciepła napływającego z zewnątrz. Dzięki temu temperatura powietrza w pomieszczeniu może być nawet o 100 niższa niż na zewnątrz. W praktyce oznacza to znacznie niższe koszty klimatyzowania pomieszczeń oraz odpowiednio wolniejsze zużywanie się komponentów systemu klimatyzacji.

Korzyści z wyboru systemu ANWIS Żaluzje Fasadowe – Podsumowaliśmy je dla Ciebie. Należą do nich:

  • dodatkowa izolacja termiczna pomieszczenia,
  • obniżenie kosztów eksploatacji instalacji klimatyzacji,
  • atrakcyjna prezencja fasady budynku,
  • dodatkowa ochrona przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz.

Żaluzje fasadowe – Kraków i okolica

Żaluzje fasadowe ANWIS oferujemy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Żaluzje montujemy na obiektach nowopowstających i modernizowanych. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi z terenu Krakowa i okolic.

Interesuje Cię wybór funkcjonalnych żaluzji fasadowych? Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się produktami ANWIS żaluzje, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rolet solarnych oraz rolet z ruchomymi lamelami.

 


KONTAKT

 

POROZMAWIAJMY O TWOICH NOWYCH ŻALUZJACH

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top