House studio logo

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe Anwis

Doradztwo. Produkcja. Montaż.

 

Nowoczesne i efektywne rozwiązania ochrony przeciwsłonecznej. Żaluzje fasadowe są nowoczesnym, eleganckim produktem montowanym na zewnątrz fasady budynku.

Lekka i prosta budowa doskonale sprawdzi się w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami, a także w konstrukcjach aluminiowych.

Systemy żaluzji fasadowych ANWIS chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz popra­wiają zewnętrzny wygląd obiektu. Ich stosowanie powoduje znaczne oszczędności w zużyciu energii niezbędnej do klimatyzowania przesłanianych pomieszczeń.  Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciąża­jąc jej. Między powierzchnią lamelową, a szybą wytwarza się bariera termiczna, czyli masa powie­trza, która spowalnia wymianę ciepła. Dzięki czemu przy temperaturze 35°C na zewnątrz, można obniżyć temperaturę wewnątrz budynku nawet o 10°C.

Żaluzje zewnętrzne zmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter. Ich głównym elementem są poziome lamele aluminiowe o różnych kształtach i szerokościach. Wyposażona w sterowanie elektryczne będzie wygodna i łatwa w użytkowaniu na codzień dla każdego z domowników.

 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top