House studio logo

DRZWI DREWNIANE

Drzwi Parmax

Doradztwo. Pomiar. Montaż

 

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

 

W naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz, ponieważ proponujemy Ci klasyczne i nowoczesne drzwi zewnętrzne, które łączą nowoczesną konstrukcję z klasycznym pięknem drewna oraz najwyższą jakością zastosowanych komponentów.

 

Wybierz idealne połączenie

doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

 

Drzwi zewnętrzne marki Parmax

 

Zgodnie z filozofią naszej firmy gwarantujemy Ci najwyższą jakość, dlatego podstawą naszej oferty są drzwi zewnętrzne marki Parmax, która od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design 2021 

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE


WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

 WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.


TOP DESIGN WOOD

WYRAFINOWANIE I ELEGANCJA

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.


TOP DESIGN PLUS

KLASYKA NAJLEPSZEGO GATUNKU


Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

TOP DESIGN INOX

WYSMAKOWANY DESIGN


Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA


Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE


Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie - wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

CLASSIC

NOWY WYMIAR TRADYCJI


Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

 

KONTAKT

 

POROZMAWIAJMY O TWOICH NOWYCH DRZWIACH

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top