H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi aluminiowe

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Drzwi prowadzące do budynku – niezależnie czy jest to konstrukcja mieszkalna czy komercyjna – powinny być nowoczesne, wytrzymałe i bezpieczne. Do takich należą drzwi aluminiowe, uważane przez wielu producentów za najbardziej wytrzymałe oraz solidne. Oferowane w naszym sklepie drzwi aluminiowe nadają się do zastosowania m.in. w nowoczesnych lokalach, wyposażonych w systemy inteligentnej automatyki budynkowej. Nasze drzwi aluminiowe posiadają specjalnie wzmocnione okucia, bolce antywyważeniowe, szyby o zwiększonej wytrzymałości. Jesteśmy gotowi dobrać drzwi o standardzie bezpieczeństwa dopasowanym do Państwa indywidualnych potrzeb.

Najlepsze drzwi aluminiowe – Kraków i okolice

Skrzydła drzwiowe wejściowe to najważniejszy element stolarki w budynku. Zapewniają bezpieczeństwo, izolują wnętrze od hałasu i niskich temperatur panujących na zewnątrz. Powinny być maksymalnie funkcjonalne, solidnie wykonane oraz przez wiele lat odporne na wpływ czynników atmosferycznych. Wybór drzwi aluminiowych jest pod tym względem trafiony – zachowują swoje parametry izolacyjne na niezmienionym poziomie i nie ulegają odkształceniu. .

W naszej ofercie znalazły się drzwi aluminiowe o zwiększonej izolacji termicznej i akustycznej, a także wodoszczelne. Nawet po długotrwałej ekspozycji na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne, pozostaną całkowicie nieprzepuszczalne dla wody, które nie będzie też uszkadzać ich konstrukcji.

Ponieważ doskonale wiemy jak ważna jest estetyka elewacji budynku, do naszej oferty wybraliśmy wyłącznie najbardziej atrakcyjne i estetyczne drzwi aluminiowe. Mogą stać się ozdobą budynków mieszkalnych i komercyjnych wykończonych w sposób nowoczesny jak i klasyczny. Udostępniamy drzwi w szerokiej palecie barw, które można obejrzeć osobiście w naszych salonach stacjonarnych w Krakowie.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe Kraków – w naszej ofercie

Naszym Klientom oferujemy najlepsze modele drzwi zewnętrznych aluminiowych. Oferujemy także usługę ich transportu na terenie i w okolicach Krakowa, jak również montaż. Gwarantujemy, że drzwi zostaną szczelnie dopasowane oraz zabezpieczone przed rozszczelnieniem w przyszłości. Pomagamy także w wyborze drzwi zewnętrznych i ich dopasowaniu do konkretnego typu architektury.

Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy wszystkich odbiorców z Krakowa. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami działu obsługi – chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszego asortymentu drzwi zewnętrznych aluminiowych oraz przyjmiemy Państwa zamówienie na ich zakup.

Zapraszamy do kontaktu