H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Okna aluminowe

Stolarka otworowa decyduje o estetyce obiektów (zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej) oraz komforcie użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Dlatego wybierając okna do domu lub biura warto sięgać po rozwiązania o określonej funkcjonalności. Marka OknoPlus oferuje szeroki wybór energooszczędnych okien aluminiowych z możliwością wykonania stolarki na zamówienie.

Nowoczesne okna aluminiowe doskonale wpisują się w oczekiwania budownictwa mieszkalnego i niemieszkalnego. Jednym z czynników determinujących wybór okien z aluminium jest ich dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na bezkompromisowy dobór kolorystyki ram okiennych i drzwiowych do koncepcji elewacji budynku.

Korzyści z wyboru okien aluminiowych

Wybór okien aluminiowych niesie za sobą liczne korzyści. Do podstawowych możemy zaliczyć:

  • ponadprzeciętną trwałość stolarki otworowej, która zapewnia wieloletnią bezproblemową eksploatację okien i drzwi,
  • doskonałe parametry statyczne,
  • niewielki ciężar własny konstrukcji umożliwiający wykonanie bardzo dużych przeszkleń idących w krok z najnowszymi trendami architektonicznymi dla obiektów mieszkalnych i użytkowych,
  • ogromna paleta kolorów, a co za tym idzie możliwość zamówienia okna o praktycznie dowolnym wykończeniu (do dyspozycji kolory z palety RAL, IGP, TIGER, a także wachlarz oklein drewnopodobnych i technologia malowania strukturalnego drewnopodobnego),
  • szerokie spektrum możliwości konstrukcyjnych pozwalających na tworzenie stolarki, która odpowiada rzeczywistym potrzebom i oczekiwaniom użytkowników nieruchomości.

Na uwagę zasługują również doskonałe parametry cieplne okien aluminiowych (Uw∼0,8 W/m2K), dzięki którym oferowana stolarka może być z powodzeniem montowana w nowoczesnych obiektach energooszczędnych.

Okna aluminiowe – Szczegóły oferty

Okna aluminiowe są dostępne w standardowych i nietypowych wymiarach. Szerokie możliwości konstrukcyjne oferowane przez profile z aluminium pozwalają na tworzenie stolarki niestandardowej, tak pod względem kształtu jak i rozmiaru. W rezultacie powyższego, stolarka aluminiowa coraz częściej znajduje zastosowanie w realizacji projektów nowoczesnych stodół, które wymagają zastosowania wielkoformatowych przeszkleń, przy jednoczesnym zachowaniu ich niewielkiej wagi i doskonałych parametrów cieplnych.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów producent okien aluminiowych marka OknoPlus dostarcza m.in.:

  • systemy przesuwne niskoprogowe HST – ULTRAGLIDE
  • konstrukcje FASADOWE do dużych przeszkleń
  • okna z UKRYTYM SKRZYDŁEM
  • systemy okien narożnych STEPOWANYCH („Glass Corner”).

Okna aluminiowe – Kraków i okolice

Okna aluminiowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługę montażu świadczymy na terenie Krakowa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Okna montujemy w obiektach nowopowstających i modernizowanych o przeznaczeniu mieszkalnym i niemieszkalnym.

Klientów zainteresowanych wyborem stolarki otworowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy house studio. W asortymencie posiadamy okna aluminiowe, okna PCV i drewniane. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla Twojej inwestycji.

Oferujemy również rolety na okna przesuwne czy rolety solarne.

Zapraszamy do kontaktu