H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Okna

OknoPlus – Okna z widokiem na przyszłość

okna oknoplusOknoPlus to nowoczesne okna PCV, okna aluminiowe i antywłamaniowe. Stanowią pełnoprawny element aranżacji, który zdobi fasady budynków oraz wnętrza. Projektowane przez markę rozwiązania zapewniają:

  • doskonałą prezencję,
  • niezawodną barierę akustyczną,
  • doskonałą izolację cieplną,
  • ochronę przed wtargnięciem niepożądanych osób z zewnątrz.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta OknoPlus dostarcza okna standardowe oraz skrzydła okienne wykonywane na zamówienie. Dostępne są m.in. okna ze zwiększonymi parametrami termoizolacji, z niskim progiem, z ukrytym skrzydłem lub ukrytymi zawiasami oraz okna z wklejonym pakietem szybowym.

Dywersyfikacja oferty producenta przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości doboru stolarki okiennej i drzwiowej od wymogów każdej inwestycji. Okna OknoPlus znajdują zastosowanie w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym i niemieszkalnym. Marka posiada w ofercie także rozwiązania dedykowane do montażu w modnych obecnie domach stodołach, w których ze względu na specyfikę oraz nośność konstrukcji najlepiej sprawdzają się okna aluminiowe. Okna są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, a także różnorodnych wariantach wykończenia.

Zalety montażu okien OknoPlus

Wybór okien z szerokiej oferty OknoPlus niesie za sobą liczne korzyści. Na uwagę z pewnością zasługuje energooszczędność oferowanych rozwiązań. Unikalna konstrukcja z możliwością zastosowania zwiększonych parametrów izolacji cieplnej przekładają się na obniżenie strat ciepła w sezonie zimowym i ograniczenie kosztów klimatyzowania pomieszczeń latem.

OknoPlus to okna powstające na bazie wysokiej jakości materiałów. To przekłada się na trwałość i uniwersalny charakter stolarki, która jest:

  • odporna na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporna na uporczywe zanieczyszczenia,
  • łatwa do utrzymania w czystości.

OknoPlus – Okna Kraków

Okna marki OknoPlus oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Montaż wykonujemy zgodnie z instrukcjami producenta, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjne użytkowanie stolarki otworowej przez długi czas eksploatacji. Działamy na terenie Krakowa i okolicy. Obsługujemy obiekty nowo wznoszone i modernizowane, domy jednorodzinne, mieszkania i apartamenty, jak również obiekty o przeznaczeniu niemieszkalnym. Montujemy okna PCV, okna aluminiowe, a także okna i drzwi przesuwne.

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości stolarki otworowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na okna OknoPlus. Ufamy, że bogaty i zróżnicowany asortyment odpowie na Twoje potrzeby i oczekiwania. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu