H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety i żaluzje

Rolety, żaluzje – modne i funkcjonalne osłony okienne zewnętrzne i wewnętrzn

Rolety żaluzje krakówProducenci nowoczesnych osłon okiennych oferują szeroki wybór rozwiązań dedykowanych do montażu na zewnątrz i wewnątrz budynku. Oferowane przez nich rolety, żaluzje zapewniają wysokie walory użytkowe, jednocześnie stanowiąc modną i atrakcyjną dla oka dekorację otworu okiennego.

Jako dystrybutor i dostawca osłon okiennych oferujemy:

  • rolety, żaluzje zewnętrzne,
  • rolety, żaluzje wewnętrzne.

Rolety i żaluzje zewnętrzne – Stwórz komfortową przestrzeń

Systemy zewnętrzne mają ogromy wpływ na komfort użytkowania przestrzeni. Żaluzje zewnętrzne oraz rolety z ruchomymi lamelami oferują pełną swobodę zarządzania ilością promieniowania słonecznego przenikającego do wnętrza. Dodatkowo zapewniają prywatność bez konieczności całkowitego zasłaniania okien. O ich wyborze decyduje również aspekt ekonomiczny.

Rolety zewnętrzne tworzą między powierzchnią przeszklenia a pancerzem poduszkę powietrzną. Bufor skutecznie izoluje szybę od ciepłego/chłodnego powietrza, tym samym utrudniając wymianę temperatur między pomieszczeniem a otoczeniem. W praktyce oznacza to mniejsze straty ciepła zimą i mniejsze zapotrzebowanie na energię do klimatyzowania pomieszczeń latem.

Rolety i żaluzje wewnętrzne – Ubierz swoje okna

Rolety i żaluzje wewnętrzne stanowią integralny element aranżacji wnętrza. Wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych tkanin zacieniających:

  • zapewniają doskonałą izolację termiczną,
  • osłaniają wnętrze przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz,
  • stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych firan i zasłon.

Rolety i żaluzje przeznaczone do montażu wewnątrz są oferowane w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Możliwość wykonania osłony na dowolny wymiar pozwala na tworzenie ergonomicznych systemów, które są w pełni dopasowane do warunków technicznych i potrzeb użytkowników pomieszczeń.

Rolety, żaluzje – Kraków i okolica

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów oferujemy rolety i żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne z montażem. Działamy na terenie Krakowa i okolic. W asortymencie posiadamy rozwiązania marki Anwis i BUBENDORFF. Wszystkie systemy zacieniające i osłony okien dostarczamy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Montaż opieramy na instrukcjach producenta, co stanowi gwarancję jego prawidłowego przebiegu.

Klientów zainteresowanych wyborem systemów okiennych w wariancie zewnętrznym, jak i wewnętrznym zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Ufamy, iż bogata i zróżnicowana oferta house studio dopowie na Twoje potrzeby dostarczając najbardziej optymalnego systemu dla każdej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żaluzji fasadowych oraz rolet z ruchomymi lamelami.

Zapraszamy do kontaktu