H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Doradztwo. Produkcja. Montaż.

STYLOWE BEZPIECZEŃSTWO

Elektryczne rolety zewnętrzne – Integralny element fasady budynku

Jedną z cech charakterystycznych nowoczesnego budownictwa kubaturowego są przeszklenia. Okna zajmują dużą część elewacji zewnętrznej nadając bryle lekkości i elegancji. Ich optymalna eksploatacja wiąże się z instalacją osłon zewnętrznych. Mogą to być zewnętrzne żaluzje przeciwsłoneczne lub rolety. Elektryczne rolety zewnętrzne korzystnie wpływają na klimat panujący w pomieszczeniu, jednocześnie przyczyniając się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku. Wybierając rolety zewnętrzne warto sięgać po rozwiązania znanych i cenionych producentów. W ofercie marki house studio znajdziesz szeroki wybór rolet Anwis. Oferowane rolety zewnętrzne zapewniają:
 • osłonę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym,
 • dodatkową warstwę izolacji termicznej (podczas letnich upałów pancerz rolety chroni wnętrze przed przegrzewaniem się, zimą natomiast przeciwdziała nadmiernemu wychładzaniu się powietrza wewnątrz),
 • dodatkową izolację akustyczną,
 • estetyczny wygląd izolacji niezależnie od pozycji pancerza rolety.
ROLETY PROJEKTOWANE TWOIMI POTRZEBAMI WYBIERZ WYSOKĄ JAKOŚĆ I ELEGANCKIE WZORNICTWO

Nowoczesne rolety zewnętrzne: Eleganckie i funkcjonalne systemy okienne 

Nowoczesne rolety zewnętrzne cechują się wysoką estetyką oraz komfortem użytkowania. W zależności od wybranego systemu mogą stanowić dodatkową ochronę przed intruzami. Wysoka jakość oferowanych rolet zewnętrznych zapewnia bezawaryjną pracę i niezmienną estetykę systemu przez długi czas użytkowania. Wybór nowoczesnych rolet zewnętrznych to także możliwość wyboru spośród różnych systemów montażowych, co pozwala na instalację osłon okiennych w praktycznie każdym obiekcie na dowolnym etapie budowy. Inwestorów poszukujących niezawodnych rolet zewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi roletami podtynkowymi, elewacyjnymi i naokiennymi.

Roelty – oferta

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

 • ROLETY PODTYNKOWE
  Umożliwiają wkomponowanie skrzynki w elewację budynku, dzięki czemu jego bryła prezentuje się estetycznie i elegancko. Rolety podtynkowe dedykowane są przede wszystkim nowo budowanym budynkom, w których trzeba wykonać wnęki w nadprożu okiennym.Jest to najpopularniejsza wersja rolet do nowobudowanych obiektów.
 • ROLETY ELEWACYJNE

   Montowane są bezpośrednio do elewacji budynku, dlatego wykorzystuje się je w już istniejących budynkach – zarówno domach jednorodzinnych, jak i obiektach komercyjnych.
 • ROLETY NAOKIENNE

   Montowane są wraz ze stolarką okienną, dlatego już na etapie projektu warto uwzględnić wyższy otwór. Roletę montuje się wraz z oknem. Skrzynka zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem. Warto zwrócić uwagę na fakt iż w tym przypadku tzw. klapa rewizyjna, czyli miejsce przez które mamy dostęp do silnika rolety znajduje się po stronie mieszkania i z tego względu nie powinno się jej zasłaniać.

Rolety podtynkowe czy elewacyjne? Wybieramy najbardziej optymalne modele elektrycznych rolet zewnętrznych

Model rolety, którą można zainstalować w danym obiekcie zależy od stopnia zaawansowania prac wykończeniowych. Największy wybór mamy na etapie prac projektowych oraz podczas realizacji prac związanych z termomodernizacją obiektu. W praktyce termomodernizacja jest często wykorzystywana przez właścicieli starych domów do zmiany ich wizerunku i poprawy funkcjonalności, między innymi dzięki modnym i komfortowym w użytkowaniu roletom zewnętrznym.

Rolety zewnętrzne – Kraków i okolica

Elektryczne rolet zewnętrzne oferujemy wraz z montażem. Usługi montażu realizujemy na terenie Krakowa i okolicy. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem umożliwiającymi przeprowadzenie prawidłowego montażu rolety zewnętrznej w budynku na każdym etapie jego realizacji:

 • obiekcie nowopowstającym (tu ze względów estetycznych polecamy przede wszystkim rolety podtynkowe),
 • obiekcie modernizowanym (tu w zależności od zakresu prac remontowych polecamy rolety podtynkowe lub elewacyjne),
 • obiekcie gotowym (tu ze względu na wykonaną wcześniej elewację możemy polecić elektryczne rolety zewnętrzne elewacyjne).

Inwestorom, którzy już na etapie projektu nieruchomości rozważają montaż rolet zewnętrznych polecamy wybór rolet podtynkowych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. W obiektach, w których wcześniej nie doprowadzono instalacji zasilającej do otworów okiennych polecamy rolety solarne. Interesują Państwa wysokiej jakości rolety? Kraków i okolica to obszar, na terenie którego oferujemy nowoczesne rolety zewnętrzne wraz z profesjonalnym montażem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu