H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety solarne

Dotychczas montaż elektrycznych rolet zewnętrznych w obiektach gotowych wiązał się z koniecznością przeprowadzenia inwazyjnych prac instalatorskich. Niezbędne było doprowadzenie kabla zasilającego do otworów okiennych, co wiązało się z przeprowadzeniem prac remontowych w praktycznie wszystkich pomieszczeniach w domu. Pojawienie się na rynku rolet solarnych otwarło przed inwestorami zupełnie nowe możliwości. Obecnie, dzięki roletom napędzanym światłem możemy korzystać z zalet osłon okiennych także w obiektach, w projekcie których nie przewidziano montażu rolet zewnętrznych.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ID3 SOLAR – najważniejsze cechy:

 • Panel fotowoltaiczny wbudowany w kasecie ładowany jest światłem dziennym i gwarantuje ciągłe działanie.
 • Zasilanie 100% z energii słonecznej, bez konieczności doprowadzania instalacji elektrycznej
 • Bezinwazyjny i szybki montaż.
 • Redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji zapewniają pióra rolety z pianką termoizolacyjną.
 • Blokada antywłamaniowa.
 • Odporna na silne wiatry
 • Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Czujnik nasłonecznienia wbudowany w panel fotowoltaiczny, automatycznie reguluje dostęp światła do pomieszczeń.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Dopuszczane czyszczenie karcherem.
 • Nowoczesny design.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części – 7 lat.

Rolety solarne BUBENDORFF zostały wyposażone w panel fotowoltaiczny MONO ID3 SOLAR. Panel zasila baterię znajdującą się wewnątrz kasety. Co istotne, panel nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca. Do ładowania baterii wystarczy dostęp do światła dziennego. Żywotność baterii zasilających rolety solarne BUBENDORFF została obliczona na ponad 20 tysięcy cykli i minimum 7 lat eksploatacji. Dzięki mocnej baterii rolety solarne działają bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zapewniając funkcjonalność i wysoki komfort użytkowania zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy.

Rolety solarne z bezinwazyjnym montażem

Bezinwazyjny montaż to jeden z podstawowych atutów rolet solarnych. Ich drugą, równie ważną zaletą jest energooszczędna praca – rolety nie pobierają energii sieciowej, w związku z czym działają praktycznie bezkosztowo. Dodatkowo tworząc między szybą a otoczeniem barierę termoizolacyjną w sposób korzystny wpływają na politykę energetyczną nieruchomości. Zimą pancerz rolety skutecznie niweluje straty ciepła, latem redukuje ilość energii niezbędną do efektywnego klimatyzowania pomieszczeń.

Rolety solarne są wyposażone w skuteczną blokadę antywłamaniową, i choć nie są to rolety antywłamaniowe, doświadczenie pokazuje, iż bardzo dobrze sprawdzają się w ochronie nieruchomości przed próbami wtargnięcia z zewnątrz. Tworzą  barierę psychologiczną, podczas gdy blokada antywłamaniowa skutecznie opóźnia sforsowanie pancerza rolety dając odpowiednim służbom czas na dotarcie na miejsce zdarzenia.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

  Rolety solarne – Kraków

  Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości rolet zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na rolety solarne BUBENDORFF. Rolety w Krakowie oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Obsługujemy nieruchomości mieszkalne i niemieszkalne na terenie Krakowa i okolicy. Wieloletnie doświadczenie w montażu rolet zewnętrznych w połączeniu z wytycznymi producenta dają Ci gwarancję prawidłowego osadzenia rolety we wnęce okiennej i jej sprawnego działania przez długi czas eksploatacji.

  W ofercie posiadamy również inne systemy osłon okiennych. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Specjaliści house studio z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego systemu dla danej inwestycji. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą rolet z ruchomymi lamelami oraz drzwi przesuwnych.

  Polecamy również nasze rolety żaluzje zewnętrzne, drzwi zewnętrzne czy pergole tarasowe.

  Zapraszamy do kontaktu