H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi

Drzwi zewnętrzne – Wizytówka Twojego domu

Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę Twojego domu. Ich estetyka i jakość mówią wiele o nieruchomości i jej właścicielu. Jednocześnie zadaniem drzwi zewnętrznych jest ochrona osób i mienia przed intruzami. Solidne drzwi zewnętrzne zapewniają najwyższy stopień ochrony, dzięki czemu możesz spać spokojnie i bez obaw wyjechać z rodziną na dłuższe wakacje.

Wybierając drzwi zewnętrzne warto kierować się parametrami, takimi jak:

  • konstrukcja skrzydła,
  • materiały,
  • precyzja wykonania,
  • estetyka,
  • poziom zabezpieczenia przed włamaniem.

Model powinien się harmonijnie komponować z elewacją zewnętrzną, a zarazem stanowić integralną część aranżacji wewnątrz przedsionka czy korytarza. W tym celu polecamy drzwi zewnętrzne o ponadczasowej stylistyce.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne – Poznaj aktualne trendy

Aktualnie projektanci oraz inwestorzy prywatni chętnie sięgają po drzwi w kolorze białym oraz antracyt. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się skrzydła i ościeżnice w odcieniach brązu. W przypadku zabudowy jednorodzinnej bardzo często wybierane są drzwi wzbogacone przeszkleniami. Może to być zarówno szkło mrożone, jak i barwione. Ciekawy efekt możemy uzyskać wybierając drzwi ze szkłem lustrzanym – wówczas my widzimy, podczas gdy wnętrze domu pozostaje niewidoczne dla osób z zewnątrz. Ważnym elementem nowoczesnych modeli są elementy metalowe. To najczęściej wstawki aluminiowe lub elementy wykonane ze stali nierdzewnej. Dobór materiału gwarantuje odporność elementów dekoracyjnych na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi zewnętrzne – Kraków

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy wysokiej jakości drzwi zewnętrzne. Nasz asortyment obejmuje modele znanych i cenionych marek, których wybór stanowi gwarancję bezpieczeństwa, estetyki i trwałości. W zależności do charakteru nieruchomości możemy zaproponować drzwi zewnętrzne wykonane z drewna oraz wysokiej klasy systemu aluminiowe. Posiadamy drzwi dedykowane do montażu w zabudowie jedno- i wielorodzinnej.

Na terenie miasta Kraków i okolicy drzwi zewnętrzne oferujemy wraz z montażem. Montujemy drzwi w nieruchomościach nowopowstających, modernizowanych oraz eksploatowanych. Doświadczenie i kwalifikacje w tym zakresie pozwalają na szybki i sprawny montaż lub wymianę drzwi z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, ze drzwi są solidnie osadzone i skutecznie chronią wnętrze przed niepożądanymi gośćmi.

Inwestorów zainteresowanych wyborem drzwi zewnętrznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści house studio z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze drzwi, które najlepiej odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu