H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety Screen

Rolety screen marki Anwis

Doradztwo. Produkcja. Montaż

W dobie ostatnich lat coraz większa ilość projektowanych budynków przewiduje zastosowanie dużych przeszklonych powierzchni. Dostarczają one pomieszczeniom więcej światła, my dzięki temu czerpiemy energię dostarczaną ze światła słonecznego, a przy okazji możemy cieszyć się pięknymi widokami nie wychodząc z salonu wymarzonego domu.

Jednak każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Latem, kiedy temperatura w pełnym słońcu przewyższa nawet 40˚C nawet specjalne pakiety 3-szybowe nie poradzą sobie z utrzymaniem komfortowej temperatury w pomieszczeniach.
Co zatem zrobić, jakich przesłon okiennych użyć, żeby nadal czuć się komfortowo, ażeby budynek nie stracił na swoim uroku?

Firma ANWIS – jeden z największych producentów przesłon w Polsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła system rolet typu Screen.

Rolety screen – Czym są?

Są to rolety wykonane z odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów, których skład opiera się o włókno szklane i PCV. Odpowiedni splot materiału pozwala rozproszyć światło słoneczne zapewniając komfort mieszkania, zatrzymując przy okazji większość ciepła na zewnątrz a przy okazji blokując dostęp dla nieproszonych gości – insektów – tak bardzo niepożądanych w letnie dni.

Co istotne Screeny pozwalają na zabudowę bez dodatkowych podziałów powierzchni nawet 15m2, a ponadto w przypadku naszego klimatu, kiedy często zmagamy się z silnymi wiatrami wykazują odporność na silne podmuchy wiatru dzięki specjalnemu systemowi mocowania materiału w prowadnicach – ZIP. Właśnie tym firma Anwis wyróżnia się na tle konkurencji, producent zawsze stawiał na najlepsze rozwiązania, które zapewnią użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo na lata.

Rolety screen Kraków

Szukasz profesjonalnych rolet typu screen w Krakowie? Oto oferta, która spełni Twoje oczekiwania! Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu rolet screenowych w Krakowie i okolicach.

Rolety typu screen to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną zarówno ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, jak i zachowania prywatności w swoim domu lub biurze. Dzięki innowacyjnej technologii, nasze rolety screenowe efektywnie blokują promienie słoneczne, redukując nagrzewanie wnętrz i chroniąc przed oślepiającym blaskiem.

Co jeszcze oferują Screeny? Mnogość kilkudziesięciu różnych kolorów tkanin, i poza najpopularniejszymi kolorami osprzętu komfortowe rozwiązania systemów sterowań, gdzie na czoło wysuwa się oczywiście topowy system firmy Somfy io-homecontrol.

Zapraszamy do kontaktu