H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Okna PCV

PONADCZASOWA ELEGANCJA

Proponowane przez naszą firmę okna PCV o klasycznej stylistyce świetnie prezentują się w każdym wnętrzu oraz nadają elewacji lekkość i spójny wygląd.

Stolarka otworowa z PCV niezmiennie od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Za wyborem okien plastikowych przemawia ich trwałość i nienaganna prezencja. Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia okien z szerokiej gamy kolorystycznej, w tym także profili drewnopodobnych oraz możliwość wykonania okien w dwóch kolorach – innym po stronie zewnętrznej i wewnętrznej. Jednocześnie dzięki specjalnym wzmocnieniom profili oraz mechanizmom przystosowanym do operowania wielkogabarytowymi skrzydłami okna PCV doskonale sprawdzają się w projektach nowoczesnych domów.

 

Okna PCV to praktyczny i estetyczny element wykończeniowy, który idealnie komponuje się z elewacją budynku, a zarazem zapewnia pożądany efekt wizualny wewnątrz.

Korzyści z wyboru okien PCV

Okna PCV marki OknoPlus powstają na bazie najwyższej jakości profili marki GEALAN. Ich wybór gwarantuje niezawodne i bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Szeroki wybór z dostępnych wariantów profili, oraz wyposażenia dodatkowego, gwarantuje maksymalną personalizację kupowanych okien. Coraz ciekawsze i lepsze rozwiązania oklein proponowanych przez dostawców gwarantują długą żywotność okien nawet przy intensywnej ich eksploatacji, nawet w przedszkolach czy szkołach a także obiektach użyteczności publicznej.

Okna PCV oferują bardzo dobre parametry w zakresie:

  • izolacji cieplnej,
  • izolacji akustycznej,
  • utrzymania w czystości,
  • możliwości wyposażenia okien w zabezpieczenia antywłamaniowe.

Ich dodatkowym atutem są szerokie możliwości konstrukcyjne, dzięki czemu okna plastikowe są oferowane w różnych kształtach i rozmiarach. To pozwala na ich montaż w obiektach budowlanych różnego przeznaczenia, także tam, gdzie projekt wykonawczy przewiduje zastosowanie okien większych niż standardowe.

Mniej profilu, więcej światła 

Łagodny, lekki kształt profilu o prostej linii sprawia, że okno Morlite nadaje charakteru każdemu wnętrzu. Najniższe złożenie skrzydła z ramą to zaledwie 103 mm wysokości! Dzięki staraniom technologów cała konstrukcja stała się wyjątkowo smukła i estetyczna. Zabieg odchudzenia złożenia ramy ze skrzydłem dał możliwość zastosowania większych pakietów szybowych co spowodowało że do pomieszczenia dostaję się  – nawet do 25% więcej promieni słonecznych. Dla zwiększenia statyki proponujemy postawić na okno PCV Morlite wykonane w technologii wklejania szyby (STV).

 

Okna PCV – Kraków i okolica

Okna PCV dostarczamy wraz z usługą montażu. Obsługujemy inwestycje realizowane na terenie Krakowa i okolicy. Jakość wykonanego montażu w sposób bezpośredni wpływa na żywotność okien, ich funkcjonalność oraz estetykę w długiej perspektywie czasu. Okna montujemy zgodnie z zaleceniami producenta. To daje nam pewność szczelnego zamknięcia otworu oraz prawidłowej pracy skrzydeł okiennych niezależnie od wybranego systemu ich otwierania.

Klientów zainteresowanych wyborem stolarki otworowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy okna PCV i okna aluminiowe marki OknoPlus, renomowanego producenta okien o doskonałych parametrach użytkowych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści House Studio z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najlepszych okien do Twojego domu.

W stałej ofercie House-Studio znajdują się również okna aluminiowe, pergole tarasowe czy rolety solarne.

Zapraszamy do kontaktu