H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole tarasowe

Inteligentne pergole tarasowe – Taras, z którego możesz korzystać przez cały rok

Pergole tarasowe marki SUNTECH to innowacyjny, bioklimatyczny system pergoli tarasowych. Ze względu na estetykę i funkcjonalność oferowanych rozwiązań pergole SUNTECH znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Ich wybór stwarza warunki do korzystania z zewnętrznej przestrzeni wypoczynku i rekreacji niezależnie od bieżących warunków atmosferycznych. Całkowicie automatycznie odchylane aluminiowe lamele zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem, a nawet śniegiem. Dodatkowym atutem inteligentnych pergoli tarasowych i ogrodowych jest szeroki wybór osłon bocznych, które mogą stanowić:
  • wyłącznie osłonę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i wiatrem,
  • osłonę przed słońcem, wiatrem i deszczem,
  • osłonę przed śniegiem i zimnem.

Modułowe pergole tarasowe – Stwórz taras, o jakim zawsze marzyłeś

Wybierając tradycyjne systemy zadaszenia tarasu inwestorzy byli zmuszeni do unifikacji przestrzeni pod jednym wybranym dachem. Modułowa konstrukcja systemów inteligentnych pergoli tarasowych pozwala na zastosowanie różnych form zadaszenia – dla każdego z modułów osobno. W ten sposób możemy pogodzić oczekiwania wszystkich użytkowników tarasu i stworzyć przestrzeń, w ramach której każdy znajdzie warunki do wypoczynku i relaksu.

W przypadku obiektów wolnostojących modułowa konstrukcja pergoli zapewnia praktycznie nieograniczone możliwość kształtowania przestrzeni. Zadaszony  taras możemy zaaranżować na planie prostokąta, litery L czy C. Opcji jest naprawdę bardzo dużo. To samo dotyczy tarasu zintegrowanego z bryłą budynku.

Pergole tarasowe – Kraków i okolica

Inteligentne pergole tarasowe oferujemy wraz z kompleksowym montażem. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu, przez dobór systemów, aż po montaż i serwis użytkowanej pergoli. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu miasta Kraków i okolicy.

Pergole tarasowe montujemy zgodnie z instrukcją i rekomendacjami producenta. To daje Ci gwarancję prawidłowej pracy systemu przez długi czas eksploatacji. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pergola może być obiektem w pełni niezależnym lub integralną częścią budynku. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści house studio odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w optymalizacji oferowanego systemu do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien aluminiowych, okien pcv oraz rolet solarnych.

Zapraszamy do kontaktu