H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi drewniane

Drzwi drewniane Kraków – najlepsza oferta drzwi wejściowych

Drzwi wejściowe to znacznie więcej niż zabezpieczenie domu przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. To wizytówka całego budynku oraz zamieszkującej go rodziny. Dlatego wybierając drzwi wejściowe warto skupić się na produktach oferujących odpowiednią jakość.

Najpopularniejsze spośród dostępnych to drzwi zewnętrzne drewniane. Doskonale wpisują się w założenia nowoczesnego budownictwa kubaturowego, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania na co dzień. W szerokim i zróżnicowanym asortymencie drzwi wejściowych znajdą Państwo modele korespondujące z fasadami wykonanymi w różnych stylach. Oferujemy zarówno ponadczasowe drzwi drewniane, jak i skrzydła drzwiowe wzbogacone elementami dekoracyjnymi i przeszkleniami.

Niezależnie od wybranego modelu, drzwi zewnętrzne drewniane to gwarancja wysokiej jakości wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale wykończeniowe. Oferowane w naszym salonie modele drzwi są odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, a ich estetyka i funkcjonalność pozostaje niezmieniona przez wiele lat.

Drzwi zewnętrzne drewniane Kraków House Studio – Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla domu, mieszkania, obiektów komercyjnych i usługowych. Doskonale znamy bieżące trendy i dostępne technologie. Świetnie orientujemy się w potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Wiemy jak na nie odpowiadać. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy:

– pomoc w wyborze drzwi wejściowych o najbardziej optymalnych parametrach użytkowych,

– pomiar otworu drzwiowego przed złożeniem zamówienia,

– dostawę drzwi,

– profesjonalny montaż drzwi.

Dajemy pełną gwarancję, że po wykonanym montażu drzwi będą prawidłowo osadzone i wyregulowane, co zapewni maksymalną ochronę przed zimnem, hałasem, a co najważniejsze próbami sforsowania i włamania.

Oferujemy również nowoczesne rolety zewnętrzne, okna aluminiowe czy pergole tarasowe.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

Wybierz idealne połączenie doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax PIVOT

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 
 

Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

 

Drzwi na zawiasie PIVOT

Projekty Parmax doskonale odzwierciedlają duszę firmy. Łączymy tradycyjną elegancję z elementami współczesnego wzornictwa. Nowoczesne formy wyrzeźbione w naturalnym, szlachetnym drewnie tworzą niesamowity efekt, który można określić mianem innowacyjnej klasyki. Doskonale wkomponowane akcesoria, chowane zawiasy, ręczne, precyzyjne wykończenie drzwi — tu każdy ruch, najmniejszy gest czy krok jest przemyślany

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.

TOP DESIGN WOOD

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.

TOP DESIGN PLUS

Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

TOP DESIGN INOX

Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA
Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

CLASSIC

Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

Drzwi zewnętrzne drewniane – Kraków i okolica

Naszą ofertę kierujemy do osób z Krakowa i okolic - odbiorców prywatnych oraz firm zainteresowanych wyposażeniem swoich budynków w solidne i estetyczne drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnego budownictwa i estetykę różnych stylów wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz odwiedzin w salonach w Krakowie. Oferta jest regularnie aktualizowana i pojawiają się w niej najbardziej interesujące i warte uwagi modele skrzydeł drzwiowych.

Zapraszamy do kontaktu