H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Drzwi drewniane

Drzwi wejściowe Parmax

drzwi wejściowe parmaxDrzwi wejściowe to znacznie więcej niż zabezpieczenie domu przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. To nasza wizytówka. Dlatego wybierając drzwi zewnętrzne warto skupić się na produktach oferujących odpowiednią jakość. Drzwi zewnętrzne drewniane marki Parmax to rozwiązanie, które dedykujemy najbardziej wymagającym Klientom. Skrzydła drzwiowe Parmax doskonale wpisują się w założenia nowoczesnego budownictwa kubaturowego, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania na co dzień.

W szerokim i zróżnicowanym asortymencie drzwi wejściowych znajdziesz modele korespondujące z fasadami wykonanymi w różnych stylach. Marka oferuje zarówno ponadczasowe drzwi drewniane , jak i skrzydła drzwiowe wzbogacone elementami dekoracyjnymi i przeszkleniami. Niezależnie od wybranego modelu, drzwi Parmax to gwarancja wysokiej jakości wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale wykończeniowe. Oferowane drzwi są odporne na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu zachowują funkcjonalności i estetykę na długie lata.

Drzwi Parmax w house studio – Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy marką z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań dla domu, mieszkania, obiektu usługowego. Doskonale znamy bieżące trendy i dostępne technologie. Świetnie orientujemy się w potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Wiemy jak na nie odpowiadać. Jedną z naszych odpowiedzi jest kompleksowa usługa, w ramach której zapewniamy:

  • pomoc w wyborze drzwi wejściowych o najbardziej optymalnych parametrach użytkowych,
  • pomiar otworu drzwiowego przed złożeniem zamówienia,
  • dostawę drzwi,
  • profesjonalny montaż drzwi.

Profesjonalny montaż drzwi wejściowych jest kluczowy dla ich komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Prawidłowo osadzone i wyregulowane drzwi zewnętrzne zapewniają ochronę przed zimnem, hałasem, a co najważniejsze próbami wejścia do środka osób niepożądanych. Jakość montażu wpływa również na żywotność skrzydeł drzwiowych, które nie wypaczają się i są mniej podatne na uszkodzenia.

Drzwi zewnętrzne drewniane – Kraków i okolica

Drzwi zewnętrzne drewniane oferujemy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Działamy na terenie Krakowa i okolicy. Drzwi wejściowe Parmax montujemy w obiektach nowopowstających i modernizowanych, w szczególności w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, których „zamknięcie” wymaga zastosowania drzwi zewnętrznych najwyższej jakości.

Osoby poszukujące drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą drzwi Parmax. Parmax to drzwi, które doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania nowoczesnego budownictwa zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa, izolację cieplną i akustyczną oraz atrakcyjny design. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą drzwi przesuwnych.

Oferujemy również nowoczesne rolety zewnętrzne, okna aluminiowe czy pergole tarasowe.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

Wybierz idealne połączenie

doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design 2021 

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.

drzwi parmax

TOP DESIGN WOOD

WYRAFINOWANIE I ELEGANCJA

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.

drzwi zewnętrzne parmax

TOP DESIGN PLUS

KLASYKA NAJLEPSZEGO GATUNKU

Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

drzwi parmax zewnętrzne i wewnętrzne

TOP DESIGN INOX

WYSMAKOWANY DESIGN

Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

drzwi wejściowe parmax

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA

Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

drzwi parmax

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE

Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

drzwi parmax

CLASSIC

NOWY WYMIAR TRADYCJI

Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu