H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi przesuwne

DRZWI PRZESUWNE – OknoPlus
OTWÓRZ NOWĄ PRZESTRZEŃ

Taras, loggia, przestronny balkon – dodatkowa przestrzeń do rekreacji może stać się integralnym elementem strefy dziennej Twojego domu lub mieszkania. Wystarczy, że wybierzesz wysokiej klasy drzwi przesuwne lub drzwi tarasowe. Okna i drzwi przesuwne zapewniają wysoki komfort użytkowania. Są łatwe w obsłudze, a zarazem bardzo trudne do sforsowania dla potencjalnego włamywacza. Dzięki wyposażeniu w dodatkowe systemy można je użytkować jako systemy przesuwne lub uchylne. To daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacji otworów okiennych i dostosowania ich funkcjonalności do indywidualnych potrzeb.

Zalety instalacji drzwi przesuwnych i tarasowych marki OknoPlus

OknoPlus to znany i ceniony producent stolarki otworowej. Marka oferuje szeroki wybór stolarki PCV i nowoczesnych okien aluminiowych. Drzwi przesuwne OknoPlus zapewniają duży poziom nasłonecznienia pomieszczeń, jednocześnie gwarantując funkcjonalne wyjście na taras, loggię lub balkon.

Za wyborem systemów OknoPlus przemawia:

  • funkcjonalny mechanizm, dzięki któremu drzwi przesuwne działają lekko i cicho,
  • ergonomia przestrzeni – pojedyncze okna lub drzwi tarasowe przesuwane w płaszczyznach równoległych pozwalają na połączenie wnętrza z otwartą przestrzenią w taki sposób, że skrzydła okienne, ani drzwi nie ograniczają swobody poruszania się,
  • niska wartość współczynnika izolacji cieplnej, po zamknięciu okna zachowują odpowiednią szczelność, a ciepło nie „ucieka” z pomieszczenia przez szyby,
  • wysoka wartość współczynnika izolacji akustycznej, po zamknięciu okna/drzwi do pomieszczenia dociera znacznie mniej odgłosów z zewnątrz.

Drzwi przesuwne OknoPlus są dostępne w kilku wariantach:

  • system HST to okna niskoprogowe, po ich otwarciu wnętrze i przestrzeń na zewnątrz stanowią jedność,
  • system Comfort PAS to drzwi przesuwne wyposażone z dodatkową funkcją bezpiecznego wietrzenia,
  • system DuoPort Z pozwala na pracę okien/drzwi w płaszczyźnie równoległej, jednocześnie umożliwiając uchylenie okna.

Okna i drzwi tarasowe – Kraków i okolica

Odpowiadając na potrzeby Klientów z Krakowa i okolicy dostarczamy wysokiej jakości drzwi przesuwne i drzwi tarasowe z montażem. Montaż realizujemy w obiektach nowopowstających i modernizowanych. Wszystkie usługi świadczymy zgodnie ze wskazówkami i rekomendacjami producenta. To gwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatację stolarki otworowej w Twoim domu.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści house studio z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego systemu okien i drzwi przesuwnych do Twojej inwestycji. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą okien aluminiowych oraz okien pcv.

 

Zapraszamy do kontaktu