H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi Reveal

Drzwi Pivot – ekskluzywne i funkcjonalne drzwi obrotowe

Jednymi z najchętniej wybieranych drzwi wejściowych w obiektach komercyjnych i usługowych są drzwi Pivot obrotowe. Jest to doskonałe rozwiązanie pozbawione ramy, w którym wykorzystano zawiasy obrotowe o prostej konstrukcji. Pozwalają one na swobodne obracanie się skrzydeł względem osi pionowej. Drzwi Pivot mogą otwierać się z obu stron, co tanowi duże ułatwienie w przypadku obiektów odwiedzanych każdego dnia przez dużą ilość osób.

W naszej ofercie znalazły się drzwi Pivot dedykowane do aranżacji wejść zewnętrznych. Za ich pomocą można uzyskać efekt drzwi w pełni obrotowych lub pół-obrotowych. Ich zdecydowaną zaletą są walory aranżacyjne oraz estetyczne. Drzwi Pivot wyglądają nowocześnie, ekskluzywnie oraz profesjonalnie. Pozytywnie wpływają na wygląd budynku oraz wywołane przez niego wrażenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu przenoszenia napędu, ich działanie jest płynne i komfortowe.

Nowoczesne i eleganckie – drzwi Pivot

Drzwi Pivot są dostępne w naszej ofercie – nadają się do niemal wszystkich typów budynków komercyjnych, usługowych, użyteczności publicznej, a także w nowoczesnych projektach mieszkalnych. Oferujemy drzwi Pivot w różnym stylu wykończeniowym, dopasowanym do potrzeb różnych grup odbiorców. Za najbardziej ekskluzywne uważa się drzwi z wykończeniami metalowymi oraz przestronnymi taflami szkła, zapewniające najlepszy poziom nasłonecznienia przy jednoczesnej izolacji termicznej i akustycznej.

Zaletą drzwi Pivot jest możliwość ich swobodnego dopasowania do różnych miejsc, aranżacji i elewacji. Drzwi obrotowe prezentują uniwersalne walory estetyczne, co pozwala na ich rozmaite wykorzystanie w obrębie danej konstrukcji. Wśród dostępnych znajdą Państwo także drzwi z wykończeniami drewnianymi, doskonałe do montażu w budynkach w stylu rustykalnym, śródziemnomorskim, międzynarodowym.

Drzwi Pivot – Kraków i okolice

Nasza oferta jest dostępna online oraz w sklepach stacjonarnych w Krakowie, do odwiedzin których zachęcamy. Wszystkie drzwi Pivot są oferowane w konkurencyjnych stawkach cenowych oraz natychmiast gotowe do zakupu i transportu. Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami prywatnymi oraz przedsiębiorcami pragnącymi wykorzystać drzwi Pivot w swoich projektach komercyjnych.

Klientom zgłaszającym się po naszą pomoc oferujemy także fachowe doradztwo produktowe oraz pomoc w doborze drzwi względem konkretnego typu elewacji lub budynku. Nasi pracownicy chętnie przyjmą Państwa zlecenie zakupu jak również udzielą wszystkich informacji potrzebnych do jego sfinalizowania. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień!

Oferujemy również nowoczesne rolety zewnętrzne, okna aluminiowe czy pergole tarasowe.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

Wybierz idealne połączenie

doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design 2021 

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.

drzwi parmax

TOP DESIGN WOOD

WYRAFINOWANIE I ELEGANCJA

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.

drzwi zewnętrzne parmax

TOP DESIGN PLUS

KLASYKA NAJLEPSZEGO GATUNKU

Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

drzwi parmax zewnętrzne i wewnętrzne

TOP DESIGN INOX

WYSMAKOWANY DESIGN

Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

drzwi wejściowe parmax

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA

Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

drzwi parmax

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE

Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

drzwi parmax

CLASSIC

NOWY WYMIAR TRADYCJI

Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu