H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole wolnostojące

Pergole wolnostojące są wybierane przez najbardziej wymagających klientów, pragnących stworzyć elegancką, nowoczesną i wysoce funkcjonalną przestrzeń rekreacyjną w swoim ogrodzie lub obok domu. Za ich pomocą zamienisz wybrany teren w oazę spokoju, której stopień osłonięcia możesz swobodnie regulować. Nasze pergole nadają się do realizacji wielu projektów prywatnych i komercyjnych – jako zabudowa grilla gazowego, altanki, tarasu, a także basenu zewnętrznego. Zamontowane w tych miejscach pergole stworzą nieprawdopodobny efekt aranżacyjny, rodem z najnowocześniejszych willi urządzonych w stylu kalifornijskim. Poniżej prezentujemy nasze pergole wolnostojące z rozsuwanym dachem.

Gdzie postawić pergolę?

Rozbudowane możliwości technologiczne i funkcje sprawiają, że pergole używane są w ogrodach prywatnych oraz wysokiej klasy restauracjach, hotelach i parkach biznesowych. Pergole z rozsuwanym dachem będą automatycznie reagować na aktualne warunki pogodowe, ustawiając kąt nachylenia lameli dachowych zgodnie z Twoimi preferencjami. Gwarantuje to optymalny poziom nasłonecznienia w danym miejscu oraz możliwość swobodnego korzystania z osłoniętej przestrzeni niezależnie od pory roku i opadów deszczu. 

Pergole w ogrodzie mogą być doskonałym uzupełnieniem basenu zewnętrznego, zamieniając go w wysokiej klasy kompleks rekreacyjny. Będziesz mógł korzystać z niego o dowolnej porze dnia i nocy, ciesząc się komfortowymi i bezpiecznymi warunkami. Pergole możesz też wykorzystać do wydzielenia innych stref rekreacyjnych w swoim ogrodzie i urządzenia w nich zewnętrznych jadalni lub stref relaksu.

Pergole wolnostojące z rozsuwanym dachem w naszej ofercie

Projekty naszych pergoli są realizowane przy wykorzystaniu najbardziej wytrzymałych stopów aluminium, połączonego z atrakcyjnymi wizualnie materiałami dachowymi. Gwarantują pełen komfort termiczny oraz zabezpieczenie przed trudnymi warunkami pogodowymi. Nadają się do łączenia z różnymi systemami oświetleniowymi, co pozwoli Ci stworzyć klimatyczną przestrzeń w samym centrum ogrodu. 

Wykonujemy pergole wolnostojące na wymiar, które nadają się do modułowego łączenia i tworzenia jeszcze bardziej rozbudowanych przestrzeni, łączących na przykład basen z tarasem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy poszukują pergoli najwyższej klasy i najbardziej dopasowanych do aranżacji ogrodu i domu. 

Oprócz pergoli wolnostojących zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na żaluzje fasadowe, okna aluminiowe czy okna pcv.

Zapraszamy do kontaktu