H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole wolnostojące

Pergole wolnostojące są wybierane przez najbardziej wymagających klientów, pragnących stworzyć elegancką, nowoczesną i wysoce funkcjonalną przestrzeń rekreacyjną w swoim ogrodzie lub obok domu. Za ich pomocą zamienisz wybrany teren w oazę spokoju, której stopień osłonięcia możesz swobodnie regulować. Nasze pergole nadają się do realizacji wielu projektów prywatnych i komercyjnych – jako zabudowa grilla gazowego, altanki, tarasu, a także basenu zewnętrznego. Zamontowane w tych miejscach pergole stworzą nieprawdopodobny efekt aranżacyjny, rodem z najnowocześniejszych willi urządzonych w stylu kalifornijskim. Poniżej prezentujemy nasze pergole wolnostojące z rozsuwanym dachem.

Gdzie postawić pergolę?

Rozbudowane możliwości technologiczne i funkcje sprawiają, że pergole używane są w ogrodach prywatnych oraz wysokiej klasy restauracjach, hotelach i parkach biznesowych. Pergole z rozsuwanym dachem będą automatycznie reagować na aktualne warunki pogodowe, ustawiając kąt nachylenia lameli dachowych zgodnie z Twoimi preferencjami. Gwarantuje to optymalny poziom nasłonecznienia w danym miejscu oraz możliwość swobodnego korzystania z osłoniętej przestrzeni niezależnie od pory roku i opadów deszczu. 

Pergole w ogrodzie mogą być doskonałym uzupełnieniem basenu zewnętrznego, zamieniając go w wysokiej klasy kompleks rekreacyjny. Będziesz mógł korzystać z niego o dowolnej porze dnia i nocy, ciesząc się komfortowymi i bezpiecznymi warunkami. Pergole możesz też wykorzystać do wydzielenia innych stref rekreacyjnych w swoim ogrodzie i urządzenia w nich zewnętrznych jadalni lub stref relaksu.

Pergole wolnostojące z rozsuwanym dachem w naszej ofercie

Projekty naszych pergoli są realizowane przy wykorzystaniu najbardziej wytrzymałych stopów aluminium, połączonego z atrakcyjnymi wizualnie materiałami dachowymi. Gwarantują pełen komfort termiczny oraz zabezpieczenie przed trudnymi warunkami pogodowymi. Nadają się do łączenia z różnymi systemami oświetleniowymi, co pozwoli Ci stworzyć klimatyczną przestrzeń w samym centrum ogrodu. 

Wykonujemy pergole wolnostojące na wymiar, które nadają się do modułowego łączenia i tworzenia jeszcze bardziej rozbudowanych przestrzeni, łączących na przykład basen z tarasem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy poszukują pergoli najwyższej klasy i najbardziej dopasowanych do aranżacji ogrodu i domu. 

Oprócz pergoli wolnostojących zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na żaluzje fasadowe, okna aluminiowe czy okna pcv.

Pergola tarasowa wolnostojąca to nie tylko piękne rozwiązanie aranżacyjne, ale również praktyczny element wyposażenia Twojego ogrodu. Dzięki niej stworzysz idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu i zabezpieczysz się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nasza pergola tarasowa wolnostojąca wykonana jest z wysokiej jakości drewna, co gwarantuje nie tylko solidność, ale także estetyczny wygląd. Konstrukcja jest łatwa w montażu i dostępna w różnych wymiarach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy także możliwość personalizacji pergoli, dzięki czemu będzie ona idealnie pasować do Twojego stylu i gustu. Zdecyduj się na pergolę tarasową wolnostojącą i ciesz się letnimi wieczorami w swoim pięknym ogrodzie!

Zapraszamy do kontaktu