H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety z ruchomymi lamelami

Rolety z ruchomymi lamelami – Sam decydujesz ile świata trafia do Twojego wnętrza

Nowoczesne budownictwo kubaturowe bazuje na dużych przeszkleniach. Szklane ściany nadają lekkości bryle budynku, podkreślają jego klasę i oryginalny charakter. Doskonale prezentują się z nowoczesnymi żaluzjami zewnętrznymi, a jeszcze lepiej z roletami z ruchomymi lamelami.

Marka BUBENDORFF jest znana z innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób, w jaki użytkujemy i postrzegamy nasze otoczenie. Unikalne rolety z ruchomymi lamelami to rozwiązanie, które oferuje nam pełną swobodę zarządzania ilością światła słonecznego w pomieszczeniu, jednocześnie pozwalając na zapewnienie intymności wewnątrz bez konieczności całkowitego zasłaniania okien. To system, który łączy funkcjonalność żaluzji fasadowych i osłon okiennych typu shutters z komfortem i bezpieczeństwem oferowanym przez rolety zewnętrzne z blokadą antywłamaniową.

Ruchome lamele i wiele więcej… – Poznaj możliwości rolet zewnętrznych BUBENDORFF

Rolety z ruchomymi lamelami BUBENDORFF są dostępne jako rolety solarne (zasilane bateryjnie energią generowaną przez panel fotowoltaiczny znajdujący się na kasecie rolety) oraz rolety elektryczne (wymagające zasilania sieciowego). Ich montaż wpływa korzystnie na warunki panujące w pomieszczeniu:

  • w sezonie letnim powietrze gromadzące się między szybą a pancerzem rolety tworzy dodatkową izolację, która zapobiega nagrzewaniu się pomieszczenia i ogranicza koszty związane z jego chłodzeniem,
  • w sezonie letnim ta sama izolacja skutecznie redukuje straty ciepła ułatwiając uzyskanie i utrzymanie komfortu cieplnego przy jednoczesnym wydatkowaniu niewielkich nakładów energii,
  • ruchome lamele pozwalają nie tylko na zarządzanie ilością światła w pomieszczeniu, ale dodatkowo zwiększają stopień intymności (w zależności czy pióra rolety są otwarte czy zamknięte możemy wyglądać przez okno pozostając niezauważonymi przez osoby na zewnątrz).

Rolety z ruchomymi lamelami – Kraków i okolice

Rolety z ruchomymi lamelami oferujemy z kompleksową usługą montażu. Działamy na terenie Krakowa i okolicy. W przypadku nieruchomości, w których montaż rolet zewnętrznych został zaplanowany na etapie projektu polecamy systemy elektryczne. Inwestorom, którzy dotychczas rezygnowali z osłony okien z powodu braku doprowadzenia kabli zasilających do wnęk okiennych proponujemy rolety solarne.

Posiadamy doświadczenie w montażu obu systemów. Pracujemy zgodnie z wytycznymi producenta, co stanowi gwarancję prawidłowej instalacji rolety i jej bezproblemowej eksploatacji w długiej perspektywie czasu. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu