H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Parmax – Gdzie kupić?

Parmax – Gdzie kupić?

Parmax to marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości drzwi drewnianych zewnętrznych. Oferowane drzwi wejściowe są dostępne w dowolnej kolorystyce, z dostawkami i nowoczesnymi systemami dostępu. To sprawia, że drzwi zewnętrzne Parmax z powodzeniem odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników znajdując zastosowanie w obiektach nowopowstających i modernizowanych.

Zastanawiasz się  nad wyborem drzwi drewnianych zewnętrznych? Interesują Cię drzwi marki Parmax? Nie wiesz, gdzie je zamówić?

Parmax w ofercie house studio

Jako dostawca wysokiej jakości rozwiązań dla domów i mieszkań house studio od lat z sukcesami dostarcza Klientom drzwi wejściowe marki Parmax. Parmax to:

  • nowoczesne technologie,
  • najlepsze akcesoria,
  • perfekcja wykonania,
  • nowoczesny design.

To drzwi, które stanowią najlepszą wizytówkę Twojego domu, a także siedziby firmy. Ich wybór to inwestycja na lata. Warunkiem długiej żywotności skrzydeł drzwiowych i okuć jest prawidłowy montaż i regulacja drzwi po osadzeniu. Dlatego, jeśli zastanawiasz się gdzie kupić drzwi Parmax, najlepszą odpowiedzią jest house studio.

Działamy na terenie Krakowa i okolic. Oferujemy pełny asortyment drzwi Parmax w konkurencyjnych cenach z montażem. Montaż drzwi wykonujemy zgodnie z instrukcjami i rekomendacjami producenta. Dzięki temu masz pewność, że drzwi do Twojego domu zostały prawidłowo osadzone i będą działać bezawaryjnie przez długi czas użytkowania.

Pamiętaj!
Nieprawidłowy montaż drzwi wejściowych może skutkować ich wypaczeniem. To obniża walory funkcjonalne oraz estetykę skrzydeł drzwiowych. Wpływa niekorzystnie na ich parametry izolacji cieplnej i akustycznej.