H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi PARMAX

Drzwi Parmax – najlepszy wybór drzwi zewnętrznych

Doskonale wiemy jak ważną funkcję w każdym domostwie pełnią drzwi zewnętrzne. Od sposobu ich wykonania zależeć będzie nie tylko komfort termiczny mieszkańców danego budynku, ale również ich bezpieczeństwo. Dlatego w naszej ofercie znalazły się wyłącznie skrzydła drzwiowe w największym stopniu funkcjonalne, wyposażone w specjalne wzmocnienia oraz systemy zabezpieczeń. Do takich należą drzwi Parmax, spełniające wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających domowników.

Drzwi Parmax zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochronę przed sforsowaniem. Stanowią też solidną barierę termiczna oraz akustyczną, tworzącą komfortowe warunki wewnątrz budynku. Nie sposób pomiąć faktu, że drzwi Parmax wykonywane są w sposób estetyczny, z naciskiem na ich naturalną kolorystykę, wykończenie detali oraz dopasowanie do wyglądu elewacji.

Drzwi Parmax w naszej ofercie

Wejście do domu to wizytówka całego budynku, dlatego warto wyposażyć je w estetycznie wykonane drzwi, które będą witać odwiedzających nas gości. Parmax to marka słynącą z najlepszej precyzji wykonania, trwałości, dużej odporności na uszkodzenia oraz nowoczesnego designu. W naszym asortymencie znalazły się drzwi Parmax o zróżnicowanej kolorystyce, dedykowane do różnych stylów architektury. Oferta jest regularnie uzupełniana o nowe i najbardziej popularne modele drzwi. Z wszystkimi oferowanymi drzwiami mogą zapoznać się Państwo w naszych salonach stacjonarnych w Krakowie.

Z naszej oferty korzystają odbiorcy prywatni oraz firmy pragnące wyposażyć swoje budynki w ekskluzywne, bezpieczne i solidnie wykonane drzwi wejściowe. Drzwi Parmax są przy tym dostępne po atrakcyjnych stawkach oraz natychmiast gotowe do wysyłki lub odbioru. Naszym Klientom pomagamy także w transporcie i montażu drzwi we wskazanym przez nich miejscu. Dajemy przy tym gwarancję, że drzwi zostaną zamontowane poprawnie, a ich właściwości izolacyjne będą na najwyższym poziomie.

Drzwi Parmax – Kraków i okolice

Od wielu lat wyposażamy odbiorców z terenu i okolic Krakowa w nowoczesne systemy stolarki drzwiowej. Drzwi Parmax są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych, a ich popularność nie słabnie od kilku lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi Parmax oraz do składania zamówień na interesujące Państwa modele. Chętnie pomożemy także w wyborze drzwi zewnętrznych idealnie dopasowanych do elewacji i architektury danego budynku, a także potrzeb korzystających z niego osób. W naszej ofercie znajdują się drzwi wykonane z różnych grup materiałów, w tym także drzwi wewnętrzne o różnym systemie otwierania i sposobie wykonania, drzwi balkonowe i tarasowe.

 

Oferujemy również nowoczesne rolety zewnętrzne, okna aluminiowe czy pergole tarasowe.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

Wybierz idealne połączenie

doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design 2021 

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.

drzwi parmax

TOP DESIGN WOOD

WYRAFINOWANIE I ELEGANCJA

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.

drzwi zewnętrzne parmax

TOP DESIGN PLUS

KLASYKA NAJLEPSZEGO GATUNKU

Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

drzwi parmax zewnętrzne i wewnętrzne

TOP DESIGN INOX

WYSMAKOWANY DESIGN

Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

drzwi wejściowe parmax

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA

Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

drzwi parmax

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE

Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

drzwi parmax

CLASSIC

NOWY WYMIAR TRADYCJI

Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu