H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety Anwis

Rolety zewnętrzne Anwis

Doradztwo. Produkcja. Montaż.

Rolety i żaluzje zewnętrzne oferują szeroki wybór osłon okiennych o zróżnicowanych parametrach, właściwościach oraz estetyce. To pozwala na wybór systemu adekwatnie do konkretnych potrzeb i oczekiwań użytkowników nieruchomości. Dodatkowym atutem nowoczesnych rolet i żaluzji jest ich estetyczny wygląd i trwałość. Systemy zachowują swoje właściwości przez długi czas eksploatacji stanowiąc atrakcyjne uzupełnienie bryły budynku. 
Żaluzje zewnętrzne stanowią podstawową formę ochrony nieruchomości przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Ich zaletą są ruchome lamele, dzięki którym możemy zarządzać ilością światła słonecznego przenikającego do wnętrza. Rolety zewnętrzne stanowią natomiast dodatkową ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Jeśli chcemy mieć pewność, że przeszklenia w naszym domu lub firmie zostały skutecznie zabezpieczone warto sięgnąć po rolety antywłamaniowe lub systemy wyposażone w blokady przeciw włamaniu. 

Rolety i żaluzje Anwis to rozwiązania cechujące się wysoką funkcjonalnością i ponadczasowym designem. Doskonale komponują się z elewacjami domów nowopowstających, obiektów modernizowanych, jak i obiektów już eksploatowanych. Producent oferuje systemy umożliwiające montaż w praktycznie dowolnym momencie budowy/eksploatacji obiektu, w związku z czym decyzję o montażu rolet zewnętrznych możemy podjąć niezależnie od tego, czy kupujemy nieruchomość nową czy z rynku wtórnego. 

Elektryczne rolety zewnętrzne Kraków – Szeroki asortyment

Szeroki asortyment przesłon zewnętrznych na pewno trafi w gusta każdego z Naszych klientów. Z chęcią pomożemy w wyborze właściwego rozwiązania, które będzie idealnie dopasowane do Państwa oczekiwań. Uzupełnienie o profesjonalny montaż pozwoli cieszyć się z dokonanego zakupu przez wiele lat.

Naszą uwagę skupiamy głównie na wyposażeniu domów jednorodzinnych. Działamy tylko na sprawdzonych systemach zaufanych producentów.
Firma Anwis – jeden z największych producentów nie tylko na Polskę ale także Europę przekonała Nas do siebie swoimi rozwiązaniami.

Doskonała jakość, funkcjonalne rozwiązania, prostota obsługi oraz elegancka stylistyka sprawia, że nasze rolety z jednej strony gwarantują bezpieczeństwo i komfort a z drugiej pożądany efekt wizualny.

Rolety i żaluzje zewnętrzne Anwis doskonale wpisują się w potrzeby i oczekiwania inwestorów prywatnych. Są przede wszystkim bardzo funkcjonalne – skutecznie izolują wnętrza pod względem termicznym i akustycznym, zapewniają pożądany poziom prywatności i poprawiają bezpieczeństwo nieruchomości. Oferowane systemy bardzo dobrze wpisują się również w oczekiwania dotyczące estetyki i prezencji osłon okiennych, od których współcześnie wymagamy, aby stanowiły integralny element elewacji budynku.

Inwestorów poszukujących wysokiej jakości rozwiązań zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziecie Państwo rolety żaluzje zewnętrzne odpowiadająca na potrzeby każdej nieruchomości. 

ROLETY PROJEKTOWANE TWOIMI POTRZEBAMI

WYBIERZ WYSOKĄ JAKOŚĆ I ELEGANCKIE WZORNICTWO  

Rolety zewnętrzne Kraków – oferta

 • ROLETY PODTYNKOWE
  Umożliwiają wkomponowanie skrzynki w elewację budynku, dzięki czemu jego bryła prezentuje się estetycznie i elegancko. Rolety podtynkowe dedykowane są przede wszystkim nowo budowanym budynkom, w których trzeba wykonać wnęki w nadprożu okiennym.
  Jest to najpopularniejsza wersja rolet do nowobudowanych obiektów.
 • ROLETY ELEWACYJNE
  Montowane są bezpośrednio do elewacji budynku, dlatego wykorzystuje się je w już istniejących budynkach – zarówno domach jednorodzinnych, jak i obiektach komercyjnych.
 • ROLETY NAOKIENNE
  Montowane są wraz ze stolarką okienną, dlatego już na etapie projektu warto uwzględnić wyższy otwór. Roletę montuje się wraz z oknem. Skrzynka zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem. Warto zwrócić uwagę na fakt iż w tym przypadku tzw. klapa rewizyjna, czyli miejsce przez które mamy dostęp do silnika rolety znajduje się po stronie mieszkania i z tego względu nie powinno się jej zasłaniać.
 • ŻALUZJE FASADOWE
  Mogą być montowane w już istniejących budynkach. Jest to lekka i prosta konstrukcja aluminiowa, która pozawala na precyzyjne regulowanie ilości dopływającego światła. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy powłok lakierniczych są odporne na czynniki atmosferyczne. Żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą pilota.

Zapraszamy do kontaktu