H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Drzwi z czytnikiem linii papilarnych, twarzy

Drzwi z czytnikiem twarzy – najwyższy stopień zabezpieczeń

Nowoczesna technologia wkracza do naszych domów i coraz częściej wykorzystywana jest także w stolarce drzwiowej. Oferowane modele drzwi wejściowych mogą być wyposażone w specjalne systemy zabezpieczeń, które będą nadzorować osoby wchodzące do wnętrza oraz alarmować w przypadku prób ich sforsowania. Nowinką technologiczną w branży stolarki drzwiowej są skrzydła wyposażone w czytniki twarzy. Umożliwiają bezpieczne otworzenie drzwi wejściowych osobom upoważnionym do wstępu, nawet jeśli nie posiadają dedykowanego do tego klucza.

Oferowane w naszym salonie drzwi z czytnikiem twarzy są wyposażone w specjalne wzmocnienia zamków i listew, które zwiększają ich wytrzymałość i odporność na sforsowanie. Mogą być stosowane w budynkach komercyjnych, użyteczności publicznej i usługowych, a także w inteligentnych domach mieszkalnych, w których mogą stać się elementem szerszego systemu zabezpieczeń.

Drzwi z czytnikiem linii papilarnych w naszej ofercie

Systemy odczytujące linie papilarne to również doskonałe uzupełnienie drzwi wejściowych. Technologia ta pozwala wyeliminować standardowe zamki na klucz, co znacząco ułatwia korzystanie z drzwi. Skrzydła wyposażone w czytnik linii papilarnych są energooszczędne, łatwe w obsłudze oraz w pełni zautomatyzowane.

W naszym salonie udostępniamy drzwi z czytnikami wykończone w sposób estetyczny i ekskluzywny, dopasowane do różnych typów architektury i konstrukcji. Mogą być stosowane w projektach komercyjnych i mieszkalnych, w których stawia się na wysoki poziom zabezpieczeń oraz funkcjonalność. Nowoczesna technologia odczytywania linii papilarnych idzie w parze z wysmakowanym designem.

Drzwi z czytnikiem twarzy i linii papilarnych Kraków

W naszym salonie udostępniamy najlepszej jakości drzwi z czytnikiem twarzy oraz drzwi z czytnikiem linii papilarnych – kompatybilne z systemami automatyki budynkowej, elektrycznymi mechanizmami zamykania oraz łatwe w programowaniu. Przeprowadzamy także ich montaż w wyznaczonym miejscu, gwarantując ich całkowite dopasowanie oraz optymalne warunki izolacyjne. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty, w której regularnie pojawiają się nowe modele skrzydeł drzwiowych, a także do odwiedzin w salonie stacjonarnym w Krakowie.

Wszystkim Klientom gwarantujemy najlepsze stawki cenowe, natychmiastową dostępność oferowanych drzwi oraz fachową pomoc doradców zakupowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami prywatnymi, a także deweloperami, inwestorami, przedsiębiorcami pragnącymi wyposażyć swoje budynki w nowoczesne drzwi z systemami zabezpieczającymi.

Oferujemy również nowoczesne rolety zewnętrzne, okna aluminiowe czy pergole tarasowe.

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu.

Zadbaj o to żeby Twój dom zachwycał od pierwszego spojrzenia.

Wybierz idealne połączenie

doskonałych parametrów jakościowych i eleganckiego wzornictwa.

Najnowsze katalogi produktów Parmax:

Katalog Parmax Top Design 2021

Katalog Parmax RAL Design 2021 

Katalog Parmax X-FAKTOR 2021

Poznaj stronę producenta: Parmax

EKSKLUZYWNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

WYKONANE Z WYSELEKCJONOWANYCH MATERIAŁÓW
SPEŁNIĄ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

WYBIERZ LINIĘ IDEALNIE WKOMPONOWANĄ W TWOJE POTRZEBY

 

X-FAKTOR

OTWÓRZ SIĘ NA WIĘCEJ

Drewno – nasz ulubiony, naturalny materiał – posiada szereg zalet, z których najbardziej oczywistą jest wytrzymałość. Miłe w dotyku, odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych drewno nie zmienia gwałtownie swojej objętości, dzięki czemu użytkowanie naszych drzwi jest bezproblemowe niezależnie od pory roku. Ostateczny wygląd drzwi wejściowych X-FAKTOR to pole do popisu dla wyobraźni Klientów. Dostępne sąliczne opcje wykończenia deski drewnianej m.in. szlifowanie (gładka powierzchnia), piaskowanie (deska dębowa poddana procesowi piaskowania uzyskuje bardziej chropowatą strukturę) czy olejowanie zgodnie z dostępną kolorystyką.

drzwi parmax

TOP DESIGN WOOD

WYRAFINOWANIE I ELEGANCJA

Drzwi dębowe zewnętrzne są twarde i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wyjątkowa kolorystyka i materiał z jakiego tworzymy drzwi sprawiają, że wychodzimy poza schematy, dostosowując nasze drzwi do Państwa oczekiwań.

drzwi zewnętrzne parmax

TOP DESIGN PLUS

KLASYKA NAJLEPSZEGO GATUNKU

Klasyczna elegancja frezów z drewna dębowego sprawia, że drzwi zewnętrzne linii Top Design PLUS zachwycają każdym detalem i nie sposób je pomylić z produktami konkurencyjnych firm.

drzwi parmax zewnętrzne i wewnętrzne

TOP DESIGN INOX

WYSMAKOWANY DESIGN

Linia Top Design INOX to drzwi zewnętrzne w ekskluzywnej odsłonie, które wyróżnia klasyczne wzornictwo drewna wysokiej jakości wzbogacone o elementy wykonane ze stali nierdzewnej INOX.

drzwi wejściowe parmax

TOP DESIGN GLASS

SYNERGIA DREWNA I SZKŁA

Połączenie drewna najwyższej jakości oraz szkła zapewnia drzwiom ekskluzywny i oryginalny charakter. Subtelne połączenie materiałów nadaje bryle budynku wyjątkową lekkość, stając się jednocześnie unikalnym elementem wystroju wnętrz.

drzwi parmax

RAL DESIGN

DRZWI W PROSTEJ FORMIE

Kolekcja stworzona w oparciu o standardy firmy Parmax. Niezmiennie – wybierasz drzwi, wzbogacasz o dodatki i masz ekskluzywne drzwi w dobrej cenie.

drzwi parmax

CLASSIC

NOWY WYMIAR TRADYCJI

Drzwi zewnętrzne CLASSIC to elegancka stylistyka wzbogacona o oryginalne detale, które gwarantują tradycyjnym rozwiązaniom zupełnie nowy charakter. Kolekcja zapewnia duży wybór drzwi klasycznych o niebanalnej linii stylistycznej, wpisującej się w klasyczny design w nowej odsłonie, a ponad to zapewniają ciepło dzięki swojej konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu