H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Pergole automatyczne

Korzystanie z pergoli nigdy nie było tak komfortowe jak obecnie. Oferowane przez nas konstrukcje są w pełni zautomatyzowane, co oznacza możliwość ich aktywnego reagowania na panujące warunki i dostosowanie swojego ułożenia do Twoich indywidualnych oczekiwań. Pergola będzie regulować poziom nasłonecznienia w miejscu, które osłania, dobierać kąt nachylenia osłon dachowych i bocznych, na bieżąco rozsuwając je lub obracając. Nasze pergole są wykonywane ze stopów metalowych o najwyższej wytrzymałości, gwarantujących pełną stabilizację całej konstrukcji przez wiele lat użytkowania.

Pergole automatyczne z osłonami bocznymi w Twoim domu i ogrodzie

Pergole wykonujemy przy użyciu różnych systemów zadaszenia, oferując możliwość zarządzania i regulacji ich ustawieniem. Możesz zsunąć osłonę dachu by cieszyć się pełnym słońcem, lub zasunąć by stworzyć przestrzeń bezpiecznie odseparowaną od deszczu. Regulacja może odbywać się automatycznie lub przy użyciu wygodnego w sterowaniu pilota. Dotyczy to również osłon bocznych, które możesz zsuwać lub podnosić, odgradzając się od porywów wiatru, owadów lub wścibskich sąsiadów. 

Wielu klientów poszukuje możliwości wykonania pergoli automatycznych dopasowanych do konstrukcji i architektury ich domu lub ulokowanych niezależnie od niego w dowolnym miejscu ogrodu. W obu przypadkach oferujemy profesjonalną pomoc – zajmujemy się planowaniem konstrukcji pergoli oraz pomagamy wybrać optymalny miejsce jej ulokowania. Dzięki modułowym właściwościom naszych pergoli masz też możliwość tworzenia za ich pomocą rozbudowanych ciągów, tworzących osłonięte tarasy o dowolnym kształcie. 

Pergole automatyczne w projektach komercyjnych

Z pergoli korzystają m.in. inwestorzy zainteresowani podniesieniem standardu swoich kompleksów hotelarskich i restauracyjnych. Idealnie nadają się do tworzenia wysokiej klasy przestrzeni użytkowych, w których Twoi goście będą spożywać posiłki, relaksować się, zażywać kąpieli lub cieszyć atrakcyjnym widokiem w komfortowym i luksusowym otoczeniu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich inwestorów poszukujących skutecznych sposobów na poprawę standardu swoich obiektów.

Pergole automatyczne Kraków

Szukasz pergoli automatycznych w Krakowie? Nasza firma oferuje wysokiej jakości pergole, które można łatwo sterować i automatyzować, zapewniając wygodę i komfort użytkowania.

Pergole automatyczne to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie ochrony przed słońcem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki zaawansowanym systemom automatycznym, możesz sterować otwieraniem i zamykaniem pergoli, regulować ilość światła i cienia oraz dostosować je do zmieniających się warunków atmosferycznych.

Oferujemy również żaluzje fasadowe, pergole na wymiar czy okna aluminiowe.

 

Zapraszamy do kontaktu