H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole na wymiar

Konstrukcje nazywane pergolami pojawiają się coraz częściej, stając się uzupełnieniem architektury budynków mieszkalnych, restauracji, willi, obiektów noclegowych. Wielu inwestorów pragnie wprowadzić w swoje nieruchomości pergole, które będą harmonizować z ich stylem wykończeniowym, będą dopasowane do bryły budynku oraz ilości korzystających z niego na co dzień osób. Wychodząc naprzeciw takim zapotrzebowaniom oferujemy możliwość zamówienia i wykonania pergoli na wymiar, która będzie odpowiadać konkretnym życzeniom naszych Klientów.

Pergole na wymiar megasize – dopasowane do budynku i Twoich oczekiwań

W naszej ofercie znajdują się pergole o maksymalnym dostępnym na rynku rozmiarze – 12×4,5 metra. Za ich pomocą możesz stworzyć osłoniętą przestrzeń tarasową lub osłonić dowolny obszar zewnętrzny w swoim ogrodzie. Wykonujemy także pergole o wszelkich rozmiarach pośrednich, dając gwarancję, że będą pasować do budynku, przy jakim je zamontujemy. Specjalizujemy się w dopasowaniu planu i rozmiaru pergoli do konkretnych oczekiwań, warunków panujących w ogrodzie oraz zamierzonego sposobu użytkowania. 

Rozmiar pergoli to w wielu przypadkach kwestia indywidualna i wysoce istotna, dlatego każdy projekt wykonujemy po dokładnej konsultacji oraz zapoznaniu się z warunkami konstrukcyjnymi budynku. W ten sposób uzyskujesz pewność, że pergola będzie wygodna w czasie codziennego użytku, a jej wygląd i bryła doskonale uzupełni styl architektoniczny.

Automatyczne pergole na wymiar

Użytkownicy naszych pergoli mogą cieszyć się ich sprawnym i bezproblemowym działaniem. Konstrukcja dachu oraz ścian bocznych pozwala na regulowanie ich ustawienia, odsłanianie i zasłanianie zgodnie z bieżącymi warunkami. W ten sposób możesz wykorzystać pergole jako przestrzeń rekreacyjną, jadalnię ogrodową lub tarasową, a także otoczyć nią basen, miejsce na grilla, lub inną dowolnie wybraną przestrzeń. Nasze pergole mogą zostać ustawione bezpośrednio przy ścianie budynku jak również niezależnie od niego. Zapraszamy do kontaktu wszystkich inwestorów poszukujących możliwości wykonania ekskluzywnych pergoli na wymiar. 

Oprócz pergoli na wymiar oferujemy między innymi drzwi przesuwne tarasowe, pergole tarasowe czy rolety solarne.

Zapraszamy do kontaktu