H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole przyścienne

By uczynić przestrzeń tarasu i ogrodu jeszcze bardziej luksusową oferujemy możliwość zamontowania pergoli przyściennych. Konstrukcje te mogą zostać włączone w niemal każdego typu budowle – domy jednorodzinne i szeregowe, wille, pałacyki, ekskluzywne hotele, restauracje i biurowce. Pergola będzie ich dodatkową przestrzenią przeznaczoną do użytku rekreacyjnego, odbywania spotkań, spożywania posiłków oraz wielu innych form aktywności.

Pergole przyścienne – coś więcej niż taras

Najczęstszym sposobem wykorzystania pergoli przyściennych jest aranżacja osłoniętego tarasu, który będzie wykorzystywany przez cały rok. Konstrukcje pergoli pozwalają na jego osłanianie i odsłanianie, w zależności od panującej aury pogodowej i sposobu wykorzystania w danym momencie. Korzystanie z pergoli jest dziecinnie proste i odbywa się za pomocą pilota lub poprzez zaprogramowane systemy automatyzacji. W ten sposób pergola może zamienić Twój taras w jadalnię na świeżym powietrzu, miejsce spotkań z bliskimi lub oazę spokoju, w której przebywasz sam na sam. 

Pergole o zastosowaniu komercyjnym są stawiane między innymi przy budynkach o profilu turystycznym i gastronomicznym, dodając do nich dodatkową przestrzeń użytkową. Wszystkim inwestorom oferujemy możliwość dopasowania rozmiaru i miejsca ulokowania pergoli, by maksymalnie wzbogacała walory danego budynku. Pergole przyścienne są często stosowane jako forma rewitalizacji danego kompleksu, zwiększająca jego standard i poziom luksusu. 

Modułowe pergole przyścienne z obracanymi lamelami

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy możliwość zaprojektowania pergoli modułowych, które ustawione obok siebie będą tworzyć rozbudowane ciągi lub dużych rozmiarów obszary zadaszone. W ten sposób możesz nie tylko stworzyć ekskluzywny taras przy danym budynku, ale również dołączyć do niego pergolę podłużną, prowadzącą do basenu zewnętrznego, miejsca w ogrodzie na grilla, altanki lub do dowolnego innego obiektu. Nasze modułowe pergole przyścienne charakteryzują się obracanymi lamelami.

Oprócz pergoli przyściennych oferujemy również między innymi drzwi przesuwne, okna pcv czy okna aluminiowe.

 

Zapraszamy do kontaktu