H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Pergole segmentowe

Korzystanie z pergoli to wybór osób pragnących stworzyć luksusową i wysoce estetyczną przestrzeń. Pergola pozwala cieszyć się pięknym widokiem ogrodu, tworząc zarazem osłonę przed czynnikami pogodowymi. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technologicznych, konstrukcja pergoli może być regulowana zgodnie z życzeniami ich użytkowników m.in. poprzez zsuwanie dachów i ścian, załączanie systemów oświetleniowych. Naszym klientom oferujemy także możliwość łączenia z sobą różnych pergoli, co pozwala na uzyskanie zupełnie dowolnych rozmiarów konstrukcji.

Pergole segmentowe i ich możliwości aranżacyjne

Wybierając nasze pergole segmentowe możesz sam zdecydować jaki będzie ich układ oraz jak zostaną ulokowane. Zaplanujemy wykonanie każdego, nawet najbardziej rozbudowanego projektu, łączącego osłonę tarasu, ogrodu, basenu zewnętrznego oraz prowadzących do nich korytarzy. Modułowe łączenie pergoli pozwala na stworzenie osłony dookoła niemal zupełnie dowolnego obszaru, na planie kwadratu, litery T, U, L oraz innej dowolnej powierzchni. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych oraz osłonowych uzyskujesz pewność, że pergola będzie działać stabilnie przez wiele lat, zachowując swój oryginalny wygląd. Gwarantujemy, że estetyka naszych projektów będzie pasować do Twoich budynków mieszkalnych lub komercyjnych, tworząc z nimi spójną architektoniczną całość. Zajmujemy się wpasowywaniem pergoli w konstrukcje hotelowe, wille, pałace, hotele, nowoczesne budynki o profilu biznesowym oraz wysokiej klasy domy mieszkalne. 

Elastyczna oferta pergoli segmentowych – modułowych

Nasze realizacje obejmują przede wszystkim warianty przyścienne. Ponieważ wychodzimy naprzeciw rozwijającym się trendom i oczekiwaniom naszych gości, podejmiemy się także realizacji dowolnego projektu pasującego do Twoich nieruchomości. Wszystkich klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pergole segmentowe – modułowe, oraz nawiązania kontaktu w celu ustalenia szczegółów w planowaniu i realizacji konstrukcji pergoli.

Pergole segmentowe Kraków

Planujesz stworzyć wyjątkową przestrzeń na tarasie lub w ogrodzie w Krakowie? Rozważ pergole segmentowe! Nasza firma oferuje szeroki wybór pergol segmentowych, które idealnie pasują do Twojego otoczenia.

Pergole segmentowe to innowacyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na elastyczną kontrolę nasłonecznienia i ochronę przed deszczem. Dzięki możliwości regulacji segmentów, możesz łatwo dostosować ilość światła i cienia w zależności od aktualnych warunków atmosferycznych i preferencji.

Oferujemy również rolety na okna przesuwne, rolety żaluzje zewnętrzne czy rolety solarne.

 

Zapraszamy do kontaktu