H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 731 880 015 biuro@house-studio.pl

Pergole wbudowane

Najbardziej zaawansowane pod kątem konstrukcyjnym są pergole wbudowane. Są wybierane przez osoby pragnące zachować unikatowe walory estetyczne swojego budynku (jego bryły i sposobu wykończenia frontów), a zarazem rozbudować go o dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Pergole wbudowane w konstrukcje prezentują nowoczesną estetykę, są wysoce komfortowe w czasie codziennego użytku oraz mogą być dostosowywane do potrzeb korzystających z nich osób. W naszej ofercie znajduje się możliwość dopasowania planu wykonania pergoli w unikatowe walory Twojej nieruchomości, niezależnie od jej profilu użytkowego lub komercyjnego.

Pergole wbudowane w konstrukcje – unikatowe projekty wykończeniowe

Oferowane przez nas pergole wbudowane w konstrukcje są stworzone z komponentów aluminiowych oraz wyposażone w osłony boczne i dachowe. Pergola może być wykorzystywana w formie otwartego tarasu lub zamkniętej przestrzeni rekreacyjnej. Naszym klientom udostępniamy możliwość dopasowania kolorystyki pergoli do elewacji budynku, którą będziesz mógł też swobodnie zmieniać w ciągu kolejnych lat korzystania z niej. 

Ponieważ każda pergola wbudowana stanowi swoiste dzieło sztuki architektonicznej, wszystkie plany wykonujemy po szczegółowej konsultacji z klientem oraz dostosowujemy do jego oczekiwań i warunków konstrukcyjnych danego budynku. Pergola może zostać dopasowana do już istniejącego tarasu lub zacząć pełnić jego funkcję. Może też tworzyć przestrzeń łączącą z sobą różne punkty zlokalizowane w ogrodzie – na przykład basen zewnętrzny. Będziesz mógł korzystać z niej do zażywania kąpieli słonecznych jak również spożywania posiłków na świeżym powietrzu. 

Pergole wbudowane dla najbardziej wymagających

Każda pergola dostarcza olbrzymią ilość możliwości zaaranżowania. Możesz wybierać nie tylko pomiędzy rozmiarem i sposobem wykończenia pergoli, ale również typem zastosowanych osłon bocznych i dachowych, sposobem sterowania ich pracą, obecnością systemów oświetleniowych. Dla najbardziej luksusowych projektów oferujemy możliwość zaprojektowania pergoli wbudowanych typu modułowego, które mogą zostać połączone tworząc rozbudowany ciąg. 

Oprócz pergoli wbudowanych w konstrukcje oferujemy również między innymi pergole tarasowe, okna aluminiowe czy rolety zewnętrzne.

Zapraszamy do kontaktu