H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Pergole wbudowane

Najbardziej zaawansowane pod kątem konstrukcyjnym są pergole wbudowane. Są wybierane przez osoby pragnące zachować unikatowe walory estetyczne swojego budynku (jego bryły i sposobu wykończenia frontów), a zarazem rozbudować go o dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Pergole wbudowane w konstrukcje prezentują nowoczesną estetykę, są wysoce komfortowe w czasie codziennego użytku oraz mogą być dostosowywane do potrzeb korzystających z nich osób. W naszej ofercie znajduje się możliwość dopasowania planu wykonania pergoli w unikatowe walory Twojej nieruchomości, niezależnie od jej profilu użytkowego lub komercyjnego.

Pergole wbudowane w konstrukcje – unikatowe projekty wykończeniowe

Oferowane przez nas pergole wbudowane w konstrukcje są stworzone z komponentów aluminiowych oraz wyposażone w osłony boczne i dachowe. Pergola może być wykorzystywana w formie otwartego tarasu lub zamkniętej przestrzeni rekreacyjnej. Naszym klientom udostępniamy możliwość dopasowania kolorystyki pergoli do elewacji budynku, którą będziesz mógł też swobodnie zmieniać w ciągu kolejnych lat korzystania z niej. 

Ponieważ każda pergola wbudowana stanowi swoiste dzieło sztuki architektonicznej, wszystkie plany wykonujemy po szczegółowej konsultacji z klientem oraz dostosowujemy do jego oczekiwań i warunków konstrukcyjnych danego budynku. Pergola może zostać dopasowana do już istniejącego tarasu lub zacząć pełnić jego funkcję. Może też tworzyć przestrzeń łączącą z sobą różne punkty zlokalizowane w ogrodzie – na przykład basen zewnętrzny. Będziesz mógł korzystać z niej do zażywania kąpieli słonecznych jak również spożywania posiłków na świeżym powietrzu. 

Pergole wbudowane dla najbardziej wymagających

Każda pergola dostarcza olbrzymią ilość możliwości zaaranżowania. Możesz wybierać nie tylko pomiędzy rozmiarem i sposobem wykończenia pergoli, ale również typem zastosowanych osłon bocznych i dachowych, sposobem sterowania ich pracą, obecnością systemów oświetleniowych. Dla najbardziej luksusowych projektów oferujemy możliwość zaprojektowania pergoli wbudowanych typu modułowego, które mogą zostać połączone tworząc rozbudowany ciąg. 

Pergole wbudowane Kraków

Planujesz stworzyć wyjątkową przestrzeń na tarasie czy w ogrodzie w Krakowie? Rozważ pergolę wbudowaną! Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane z projektowaniem i montażem pergol wbudowanych, które idealnie pasują do Twoich potrzeb i stylu.

Pergole wbudowane to eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które pozwala stworzyć oazę spokoju i komfortu w Twoim otoczeniu. Bez względu na to, czy masz niewielki taras czy przestronny ogród, pergola wbudowana doskonale wkomponuje się w architekturę, tworząc harmonijną przestrzeń do relaksu i spotkań z bliskimi.

Oprócz pergoli wbudowanych w konstrukcje oferujemy również między innymi pergole tarasowe, okna aluminiowe czy rolety zewnętrzne.

 

Zapraszamy do kontaktu