H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety naokienne ANWIS

Rolety naokienne Kraków – w naszej ofercie

Do grona najpopularniejszych typów rolet należą modele zewnętrzne naokienne, które oferujemy w naszym sklepie. Jest to typ rolet montowanych we wnękach okiennych razem z przeszkleniami. Są uniwersalne, estetyczne oraz łatwe w obsłudze. Mogą być stosowane w niemal wszystkich typach budynków mieszkalnych, komercyjnych, publicznych i pracowniczych. Można je montować w nowym budownictwie jak również w budynkach starszych, niemodernizowanych.

Do zastosowania rolet naokiennych konieczne jest dysponowanie lekko powiększonym otworem okiennym, pasującym do rozmiaru skrzynki. Rolety występują w wersji zabudowanej i niezabudowanej, co pozwala wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do estetyki konkretnego budynku. Ponadto oferujemy wersje o różnych rozmiarach i kolorystyce, odpowiadających na zróżnicowane zapotrzebowanie naszych Klientów.

Rolety naokienne Anwis

Oferujemy Państwu także nowoczesne i funkcjonalne rolety naokienne Anwis, doskonale odpowiadające na potrzeby współczesnych odbiorców. Skutecznie będą osłaniać pomieszczenia przed dostępem promieni słonecznych, przeciwdziałając ich nagrzewaniu. Anwis wykorzystuje dodatkowe warstwy anty-refleksyjne oraz izolacyjne, które zwiększają poziom izolacji. Są przy tym łatwe w obsłudze oraz estetycznie wykończone. Nawet w najbardziej słoneczne dni, rolety Anwis będą tworzyć przyjemne, chłodne warunki. Zimą będą wspomagać izolację termiczną ścian i szyb, przeciwdziałając ubytkom ciepła.

Rolety zewnętrzne naokienne Kraków

Rosnące ceny energii skłaniają inwestorów i deweloperów do poszukiwania osłon gwarantujących najlepszą izolację termiczną. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i udostępniamy funkcjonalne rolety zewnętrzne naokienne. Nasze produkty spełniają wymogi jednostek certyfikacyjnych Unii Europejskiej, gwarantując wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej. Wybraliśmy wyłącznie rolety łatwe w obsłudze, wydajne oraz wykonane z trwałych materiałów. Oferowane rolety będą przez wiele lat pełnić swoje funkcje osłonowe, nie tracąc nic ze swoich właściwości izolacyjnych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z odbiorcami prywatnymi oraz przedsiębiorcami z terenu Krakowa i okolic. Chenie przygotujemy projekt wyposażenia Państwa budynku w systemy rolet zewnętrznych naokiennych. Dostarczymy je pod wskazany adres oraz szybko i sprawnie przeprowadzimy montaż. Oferujemy przy tym najlepsze stawki cenowe oraz natychmiastową dostępność naszej ekipy montażowej. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów z okolic Krakowa, poszukujących sprawdzonych i nowoczesnych systemów osłon okiennych.

Zapraszamy do kontaktu