H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety zewnętrzne elewacyjne Anwis

Kontrola jasności i temperatury wewnątrz pomieszczeń jest ważna – zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i pracowniczych lub komercyjnych. W tym celu stosuje się osłony okienne, które ograniczają poziom nasłonecznienia, a tym samym przeciwdziałają nadmiernemu nagrzewaniu wnętrz. Do takich należą rolety zewnętrzne elewacyjne Anwis, które oferujemy w naszej firmie. Anwis jest producentem rolet elastycznych i wygodnych w użytkowaniu – gwarantują maksimum bezpieczeństwa i komfortu na co dzień. Nawet po odchyleniu skrzydła okiennego, rolety wciąż będą szczelnie zasłaniać okno.

Zaletą wyboru rolet Anwis jest też ich estetyka. Są wykonane z wysokiej jakości tkanin, o rozbudowanej kolorystyce – od barw pastelowych, po rolety przyciemniane i eleganckie. Nasza rozbudowana oferta rolet Anwis gwarantuje, że każdy znajdzie zestaw dopasowany do konkretnego budynku, typu elewacji oraz preferencji estetycznych.

Zastosowana w roletach Anwis tkanina jest odporna na rozciąganie, odkształcenia oraz blaknięcie – nawet po wielu latach ekspozycji na promienie świetlne i opady atmosferyczne rolety pozostają w stanie niezmienionym. Dzięki wykorzystaniu specjalnej powłoki odbijającej promieniowanie, rolety Anwis jeszcze skuteczniej chronią wnętrza przed nagrzaniem.

Rolety zewnętrzne elewacyjne – Kraków i okolice

Wybór rolet zewnętrznych elewacyjnych warto dokładnie przemyśleć – będą miały wpływ na komfortowe warunki panujące wewnątrz jak również na estetykę i aranżację pomieszczeń. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji rolet, ich dobieraniu względem konkretnego typu stolarki okiennej oraz montażu. Gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie wszystkim zgłaszającym się do nas Klientom.

 

Osobom z Krakowa i okolic pomagamy także w kompleksowym wykańczaniu ich budynków, transporcie i sprawnym przeprowadzeniu prac montażowych. Dysponujemy roletami dopasowanymi do wszystkich typów i rozmiarów okien – także dachowych, balkonowych, tarasowych i niestandardowych.

Rolety elewacyjne Kraków – w naszej ofercie

Odpowiednio dobrane rolety mogą uczynić pomieszczenia mieszkalne i socjalne jeszcze bardziej komfortowym i obniżyć wysokość rachunków z tytułu ich ogrzewania. Dlatego warto wybierać wyłącznie rolety wykonane z odpowiednich materiałów i wyposażone w specjalne wykończenia. W naszej ofercie znalazły się rolety elewacyjne, o różnych rozmiarach, sposobie sterowania i kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami oraz składania zamówień. Nasze rolety są dostępne w najlepszych stawkach oraz natychmiast gotowe do wysyłki i montażu.

Zapraszamy do kontaktu