H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety zewnętrzne podtynkowe Anwis

Rolety zewnętrzne podtynkowe Anwis w naszej ofercie

Wśród najpopularniejszych systemów osłonowych znajdują się rolety zewnętrzne, które obecnie dostępne są także w wersji podtynkowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nowo powstających domów, budynków pasywnych i energooszczędnych. Ich montaż jest prosty, są stosunkowo tanie oraz łatwe w aranżacji. Bez problemu można dopasować je do każdego typu budynku, niezależnie od kształtu bryły, stylu architektonicznego oraz rozmiaru okien.

Rolety podtynkowe należy zaplanować już na etapie tworzenia projektu domu. Do ich zastosowania konieczne jest przygotowanie odpowiednich nadproży okiennych oraz parapetów. W naszej firmie znajdą Państwo rozbudowany wybór rolet zewnętrznych podtynkowych, dopasowanych do różnych typów okien i ram. Jesteśmy w stanie przygotować także rolety dopasowane do niestandardowych wymiarów lub kształtów okien w Państwa budynkach. Zajmujemy się także montażem rolet podtynkowych w budynkach modernizowanych i remontowanych.

Rolety Anwis są trafionym wyborem – dzięki zastosowaniu specjalnych warstw osłonowych są w stanie niemal całkowicie zaciemnić dane pomieszczenie, izolując je od warunków panujących na zewnątrz. W okresie letnim rolety Anwis będą zabezpieczać wnętrze przed nadmiarem słońca i wysokimi temperaturami, zimą natomiast będą zatrzymywać ciepło wewnątrz budynku. Tym samym ich użycie może pomóc wygenerować oszczędności z tytułu użytkowania klimatyzacji lub ogrzewania.

Rolety podtynkowe – Kraków i okolice

Nowoczesne budownictwo wymaga zastosowania specjalnych systemów osłonowych, które będą współpracować z izolacją ścian i stolarki okiennej. Oferowane w naszym sklepie rolety podtynkowe odpowiadają na to zapotrzebowanie i nadają się do wykorzystania w domach o profilu ekologicznym. Oferujemy Państwu nowoczesne rolety podtynkowe o rozbudowanej estetyce, sposobie wykończenia i sterowania. Rolety mogą chować się we wnęce wykonanej na nadprożu lub kasetach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem naszych Klientów. Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie w Krakowie w którym chętnie zaprezentujemy oferowane modele rolet.

Rolety zewnętrzne podtynkowe Kraków

Nasza oferta obejmuje sprzedaż, transport oraz montaż rolet zewnętrznych podtynkowych na terenie Krakowa i w jego okolicach. Jesteśmy gotowi pomóc w wyborze najlepiej dopasowanego zestawu osłon na okna, niezależnie od typu budynku, jaki zamierzają Państwo wykończyć. Nasza oferta zmienia się na bieżąco i pojawiają się w niej nowe i coraz bardziej dopracowane systemy rolet. Wszystkie osoby zainteresowane ich zakupem zapraszamy do składania zamówień. Chętnie też odpowiemy na Państwa pytania oraz zaprezentujemy szczegółowe dane oferowanych przez nas osłon.

Zapraszamy do kontaktu