H O U S E S T U D I O

Ładowanie

ul. Zakopiańska 56, Lokal 17 507 438 117 biuro@house-studio.pl

Rolety – Na czym polega montaż bezinwazyjny?

Rolety – Na czym polega montaż bezinwazyjny?

Oferta osłon okiennych jest bardzo szeroka i zróżnicowana. W zależności od potrzeb możemy wybrać zasłony, żaluzje lub rolety. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się rolety z bezinwazyjnym montażem. Za ich wyborem przemawia szereg zalet. Do najważniejszych należą:

  • możliwość montażu osłony okiennej bez trwałej ingerencji w ramę okna (montaż bezinwazyjny rolety nie wymaga wiercenia dziur, ani stosowania klejów, które mogłyby wejść w reakcję z powłoką na ramie okiennej),
  • możliwość wyboru spośród szerokiego wachlarza tkanin zacieniających (rolety wewnętrzne wykonywane są obecnie z materiałów zacieniających w różnych kolorach i wzorach, dostępne są także materiały o dodatkowych właściwościach dobijania promieni UV),
  • możliwość łatwej wymiany rolety i dopasowania aranżacji okien do nowego designu wnętrza (po demontażu starej rolety na ramie okiennej nie pozostają żadne ślady, co pozwala na wybór innej rolety).

Rolety – montaż bezinwazyjny we własnym zakresie

Wielu inwestorów zastanawia się, czy warto zamawiać rolety z montażem bezinwazyjnym czy przeprowadzić montaż we własnym zakresie. Zdecydowana większość systemów dostępnych na rynku to rozwiązania, które nie przysparzają praktycznie żadnych trudności podczas montażu. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że długość i szerokość tkaniny zacieniającej została odpowiednio dopasowana do danego otworu okiennego, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Rolety – montaż bezinwazyjny w wykonaniu fachowca – krok po kroku

Zamawiając rolety z montażem bezinwazyjnym możemy liczyć na kompleksową obsługę, a co za tym idzie pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Już na samym początku przedstawiciel Zespołu Monterskiego przyjedzie na bezpłatny pomiar okna/okien. Dzięki temu roleta wykonana na zamówienie zostanie skrojona idealnie na wymiar okna, a my nie będziemy się musieli borykać z dodatkowymi metrami niepotrzebnej tkaniny. Następnie Specjalista pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania z oferty materiałów. Coraz więcej firm oferuje również możliwość wyboru koloru kasety i prowadnic rolety – tak, aby system stanowił harmonijną całość z ramą okienną.

Po złożeniu zamówienia pozostaje nam zaczekać na gotowe rolety, które zostaną zamontowane na oknach. Profesjonalny montaż gwarantuje prawidłową instalację systemu zaciemniającego, bez szkód dla uszczelek oraz innych komponentów ram okiennych, które mogłyby ucierpieć podczas nieprawidłowego założenia rolety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet solarnych oraz rolet zewnętrznych.