House studio logo
+48 731 880 015

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA – OknoPlus

 

UKRYTE ZAWIASY - ACTIV PILOT SELECT

 

Jeśli chcesz żeby Twoje okna wyróżniały się eleganckim wyglądem i zachwycały cię niezawodnością prze lata - wybierz sprawdzone rozwiązania, z których cieszy się większość naszych klientów.

 

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z WYBORU UKRYTYCH ZAWIASÓW?

  • ukryte zawiasy zapewniają elegancki i minimalistyczny design;
  • dzięki zintegrowanemu ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 95°, co przeciwdziała przypadkowemu uderzeniu skrzydła o obramowanie okna;
  • okna są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości;
  • w oknach z ukrytymi zawiasami uszczelka nie jest przerwana w żadnym punkcie obwodu okna, dlatego są one bardziej szczelne oraz dźwiękochłonne od okien z klasycznymi zawiasami;
  • innowacyjne okna można łatwo dozbroić, aby dodatkowo podnieść ich klasę antywłamaniową;
  • Zawiasy ukryte Select uznanego niemieckiego producenta WinkHaus to rozwiązanie które jest przystosowane do przenoszenia ciężaru nawet 150 kg!
  • Okna z ukrytymi zawiasami możemy wyposażyć w dodatkowe funkcje podnoszące ich funkcjonalność, takie jak: mikrowentylacja, stopniowanie uchyłu, czy kontrolowane wietrzenie.
  • Możliwość podniesienia standardu antywyważeniowego okna przez zastosowanie maxymalnej ilości specjalnych kompozytowo-metalowych zaczepów antywyważeniowych mocowanych do stalowego wzmocnienia w ramie okna (w standardzie 4 szt.)
  • Możliwość prostej regulacji zawiasów pozwala szybko i bezproblemowo korygować położenie skrzydła, co w przypadku ukrytego zawiasu zdarza się nadwyraz rzadko.

To tylko najważniejsze zalety innowacyjnych okien z ukrytymi zawiasami, które zachwycają minimalistycznym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Okucia komfort - bezpieczne wietrzenie

Jest to rozwiązanie, dzięki któremu przy bezpiecznie zamkniętym oknie zapewnisz pomieszczeniu dostęp świeżego powietrza bez stosowania w oknie dodatkowych nawiewników czy systemów ingerujących w profil. 
Okno z takim okuciem spełnia wymóg pierwszej klasy odporności na włamanie RC1.
Wielu naszych klientów na codzień przekonuje się że takie rozwiązanie to "strzał w dziesiątkę", dołącz do nich. 
! Teraz istnieje także wersja "kontrolowanego wietrzenia" w oknach wyposażonych w ukryte zawiasy !

 

KONTAKT

 
 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość
Nasze doświadczenie i nieograniczone możliwości są do Twojej dyspozycji

Top