House studio logo
+48 731 880 015

AKTUALNOŚCI

 

Zapraszamy do zapoznania z najnowszymi wpisami

House Studio - ponownie najlepsi

Historia lubi się powtarzać. Zostaliśmy ponownie wyróżnieni nagrodą za najwyższą sprzedaż wśród salonów OknoPlus. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zaufali nam w 2018r. 
Czytaj więcej

Promocja Noworoczna Parmax!

Nowy Rok przynosi nam nowe rabaty! Tylko w styczniu wyjątkowa promocja na drzwi Parmax z kolekcji Glass. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu House Studio.
Czytaj więcej

Godziny otwarcia salonu w okresie świątecznym

Godziny otwarcia salonu w okresie świątecznym:   Piątek 21.12.2018 r. – od 10:00 do 16:00 Sobota 22.12.2018 r. – od 10:00 do 14:00 Wigilia – nieczynne Boże Narodzenie – nieczynne II dzień Świąt – nieczynne Czwartek 27.12.2018 r. – od 10:00 do 18:00...
Czytaj więcej

Wesołych Świąt

Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, oraz dużo zdrowia i pomyślności w nowym roku życzy drużyna House Studio.      
Czytaj więcej

Promocja Zimowa Parmax!

Co zrobić żeby zimą, gdy słupki rtęci na termometrach spadają poniżej zera, nasze domy były wciąż ciepłe i przytulne? Warto w tedy pomyśleć o drewnianych drzwiach energooszczęnych PARMAX. W promocji zimowej oferujemy Państwu ciepłe, enerooszczędne drzwi o grubości 10cm w bardzo atrakcyjnych...
Czytaj więcej

Promocja Zimowa!

Chociaż za oknem ciagle mamy jesień to do House Studio zawitała już PROMOCJA ZIMOWA! Znajdą Państwo u nas wyjątkowe okna w wyjątkowych cenach, a wśród nich nasz najnowszy produkt czyli MORLITE.
Czytaj więcej

Promocja Jesienna

W związku z pojawieniem się w naszej ofercie okna Morlite, w naszym salonie czekają na Państwa promocje. W atrakcyjnych cenach, znajdą Państwo u nas zarówno innowacyjne okna Morlite, jak i inne sprawdzone już na rynku profile.
Czytaj więcej

Okna Morlite

Miło nam poinformować, że do naszej oferty dołaczył całkiem nowe okno, MORLITE. To co wyróżnia je na rynku to zastosowanie innowayjnych rozwiązań i ograniczenie do minimium ilość PCV. Więcej informacji znajdą państwo tutaj.  
Czytaj więcej

Rzetelna Firma

  Miło nam poinformować, że House Studio dołączyło do programu Rzetelna Firma. Naszą rzetelność mogą Państwo sprawdzić na stronie:  https://www.rzetelnafirma.pl/OYP0IDSS
Czytaj więcej

Lato Rabatów

W House Studio ciągle trwa Lato Rabatow z OknoPlus. To już ostatni moment na skorzystanie z promocji, która trwa do 22 września. Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły promcji zapraszamy do naszego salonu przy ul. Zakopiańskiej. 
Czytaj więcej
Top