House studio logo

AKTUALNOŚCI

 

Zapraszamy do zapoznania z najnowszymi wpisami

Promocja Zimowa!

Chociaż za oknem ciagle mamy jesień to do House Studio zawitała już PROMOCJA ZIMOWA! Znajdą Państwo u nas wyjątkowe okna w wyjątkowych cenach, a wśród nich nasz najnowszy produkt czyli MORLITE.
Czytaj więcej

Promocja Jesienna

W związku z pojawieniem się w naszej ofercie okna Morlite, w naszym salonie czekają na Państwa promocje. W atrakcyjnych cenach, znajdą Państwo u nas zarówno innowacyjne okna Morlite, jak i inne sprawdzone już na rynku profile.
Czytaj więcej

Okna Morlite

Miło nam poinformować, że do naszej oferty dołaczył całkiem nowe okno, MORLITE. To co wyróżnia je na rynku to zastosowanie innowayjnych rozwiązań i ograniczenie do minimium ilość PCV. Więcej informacji znajdą państwo tutaj.  
Czytaj więcej

Rzetelna Firma

  Miło nam poinformować, że House Studio dołączyło do programu Rzetelna Firma. Naszą rzetelność mogą Państwo sprawdzić na stronie:  https://www.rzetelnafirma.pl/OYP0IDSS
Czytaj więcej

Lato Rabatów

W House Studio ciągle trwa Lato Rabatow z OknoPlus. To już ostatni moment na skorzystanie z promocji, która trwa do 22 września. Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły promcji zapraszamy do naszego salonu przy ul. Zakopiańskiej. 
Czytaj więcej

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy w rodzinnym gronie życzy House Studio!   Godziny otwarcia salonu w okresie świątecznym:   Piątek Wielkanocny - 10:00 - 14:00 Sobota Wielkanocna - nieczynne Niedziela Wielkanocna - nieczynne Poniedziałek Wielkanocny - nieczynne    
Czytaj więcej

House Studio - najlepszy salon OknoPlus

Jest nam niezmierni miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni za najwyższą sprzedaż w 2017r. Chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom za obdarzenie nas zaufaniem. To dzięki Wam i dla Was stajemy się coraz lepsi.
Czytaj więcej

Promocja Wiosenna

W oczekiwaniu na przyjście kalendarzowej wiosny przygotowaliśmy dla Państwa promocję pod hasłem "Otwórz dom na wiosnę". W naszym salonie czekają na państwa specjalne rabaty na konstrukcję przesuwne, oraz HST.
Czytaj więcej

Wyprzedaż Drzwi

Drzwi Glass 10 - dąb fornir prawe na zewnątrz z czytnikiem linii papilarnych z BT kolor: zbliżony do Winchester   Drzwi Inox 18 lewe na zewnątrz (na zdjęciu inny egzemplarz) kolor : zbliżony do dąb bagienny Drzwi Top Design...
Czytaj więcej

House Studio

    Po paru miesiącach remont dobiegł końca. Wracamy do Was z nowym salonem i nową nazwą. Grala Stolarka zmienia się w House Studio.  
Czytaj więcej
Top